2. Verfahren
Verfahren
Titel: Renovatie rechter- en middenvleugel woonzorgcentrum Leiehome
Beschreibung: Deze opdracht betreft de renovatie (gebouw en technieken) van de rechter- en middenvleugel van een actief woonzorgcentrum. Voor een gedetailleerde opdrachtomschrijving zie selectieleidraad p3-4, hoofdstuk 2.1 voorwerp van de opdracht
Interne Kennung: 2025.10
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215212 Bau von Altersheimen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025.10 - 1
Beschreibung: Deze opdracht betreft de renovatie (gebouw en technieken) van 2 vleugels van een actief woonzorgcentrum voor ouderlingen.
Interne Kennung: 1