See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklidové služby v objektech ČRo
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování úklidových služeb, deratizace, dezinfekce, dezinsekce v objektech a v některých regionech i ve venkovních prostorech objektů Českého rozhlasu na základě uzavřené rámcové dohody mezi zadavatelem a právě jedním účastníkem pro danou část 1 až 12 veřejné zakázky.
Vorherige Bekanntmachung: 37541-2020
Interne Kennung: VZ30/2020
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Úklidové služby v objektu ČRo České Budějovice
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je poskytování úklidových služeb, praní prádla a služeb dezinsekce, dezinfekce a deratizace v objektu a venkovních prostorách ČRo České Budějovice, U Tří lvů 1, České Budějovice.
Interne Kennung: VZ30/2020 - část 1
Los: LOT-0002
Titel: Úklidové služby v objektu ČRo Hradec Králové
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je poskytování úklidových služeb, praní prádla a služeb dezinsekce, dezinfekce a deratizace v objektu a venkovních prostorách ČRo Hradec Králové, Havlíčkova 292, Hradec Králové.
Interne Kennung: VZ30/2020 - část 2 VZ
Los: LOT-0003
Titel: Úklidové služby v objektu ČRo Jihlava
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je poskytování úklidových služeb a praní prádla v objektu ČRo Jihlava, Masarykovo náměstí 42, Jihlava.
Interne Kennung: VZ30/2020 - část 3
Los: LOT-0004
Titel: Úklidové služby v objektu ČRo Karlovy Vary
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je poskytování úklidových služeb, praní prádla a služeb dezinsekce, dezinfekce a deratizace v objektu a venkovních prostorách ČRo Karlovy Vary, Zítkova 3, Karlovy Vary.
Interne Kennung: VZ30/2020 - část 4
Los: LOT-0005
Titel: Úklidové služby v objektu ČRo Liberec
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je poskytování úklidových služeb a služeb dezinsekce, dezinfekce a deratizace v objektu a venkovních prostorách ČRo Liberec, Modrá 1048, Liberec 6.
Interne Kennung: VZ30/2020 - část 5
Los: LOT-0008
Titel: Úklidové služby v objektu ČRo Ostrava
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je poskytování úklidových služeb, praní prádla a služeb dezinsekce, dezinfekce a deratizace v objektech a venkovních prostorách komplexu budov ČRo Ostrava, Dr. Šmerala 2, Dr. Šmerala 4 a Dr. Šmerala 6, Ostrava.
Interne Kennung: VZ30/2020 - část 7
Los: LOT-0009
Titel: Úklidové služby v objektu ČRo Pardubice
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je poskytování úklidových služeb a praní prádla v objektu ČRo Pardubice, Svaté Anežky České 29, Pardubice.
Interne Kennung: VZ30/2020 - část 8
Los: LOT-0010
Titel: Úklidové služby v objektu ČRo Plzeň
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je poskytování úklidových služeb, praní prádla a služeb dezinsekce, dezinfekce a deratizace v objektu a venkovních prostorách ČRo Plzeň, Nám. Míru 10, Plzeň.
Interne Kennung: VZ30/2020 - část 9
Los: LOT-0011
Titel: Úklidové služby v objektech ČRo Praha
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je poskytování úklidových služeb, praní prádla a služeb dezinsekce, dezinfekce a deratizace v objektech a venkovních prostorách ČRo Praha, a to v Komplexu budov ČRo, Vinohradská 12, Římská 13, Římská 15, Praha 2 a ČRo Regina DAB Praha, Hybešova 10, Praha 8.
Interne Kennung: VZ30/2020 - část 10
Los: LOT-0012
Titel: Úklidové služby v objektu ČRo Sever
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je na poskytování úklidových služeb a služeb dezinsekce, dezinfekce a deratizace v objektu a venkovních prostorách ČRo Sever, Na Schodech 10, Ústí nad Labem.
Interne Kennung: VZ30/2020 - část 11
Los: LOT-0013
Titel: Úklidové služby v objektu ČRo Zlín
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je poskytování úklidových služeb a služeb dezinsekce, dezinfekce a deratizace v objektu a venkovních prostorách ČRo Zlín, Osvoboditelů 187, Zlín.
Interne Kennung: VZ30/2020 - část 12