See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění pěstebních činností 2021+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 7637-2021
Interne Kennung: 099/2021/014
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Výzva k podání nabídek č. 312 v kategorii 7 - příprava půdy pásovým drtičem, LS Znojmo revíry Dešov, Štítary, Uherčice, Lančov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 312 v kategorii 7 - příprava půdy pásovým drtičem, LS Znojmo revíry Dešov, Štítary, Uherčice, Lančov
Interne Kennung: 099/2021/014/1665
Los: LOT-0006
Titel: Výzva k podání nabídek č. 144 v kategorii 1 - LS Jeseník, pěstební činnost, frézování ploch LHC Jeseník
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 144 v kategorii 1 - LS Jeseník, pěstební činnost, frézování ploch LHC Jeseník
Interne Kennung: 099/2021/014/1660
Los: LOT-0005
Titel: Výzva k podání nabídek č. 34 v kategorii 5 - Pěstební činnost na LS Nasavrky, revíry Bradlo a Hlinsko
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 34 v kategorii 5 - Pěstební činnost na LS Nasavrky, revíry Bradlo a Hlinsko
Interne Kennung: 099/2021/014/1689
Los: LOT-0004
Titel: Výzva k podání nabídek č. 186 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Zátoň / 4
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 186 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Zátoň / 4
Interne Kennung: 099/2021/014/1688
Los: LOT-0003
Titel: Výzva k podání nabídek č. 185 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Kubova Huť / 4
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 185 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Kubova Huť / 4
Interne Kennung: 099/2021/014/1687
Los: LOT-0007
Titel: Výzva k podání nabídek č. 311 v kategorii 7 - dočištění ploch po těžbě drtičem, LS Znojmo revíry Dešov, Štítary, Uherčice, Lančov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 311 v kategorii 7 - dočištění ploch po těžbě drtičem, LS Znojmo revíry Dešov, Štítary, Uherčice, Lančov
Interne Kennung: 099/2021/014/1664
Los: LOT-0002
Titel: Výzva k podání nabídek č. 183 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Netolice / 8
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 183 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Netolice / 8
Interne Kennung: 099/2021/014/1685
Los: LOT-0009
Titel: Výzva k podání nabídek č. 313 v kategorii 7 - Stavba a likvidace oplocenek, LS Znojmo revír Lančov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 313 v kategorii 7 - Stavba a likvidace oplocenek, LS Znojmo revír Lančov
Interne Kennung: 099/2021/014/1666
Los: LOT-0001
Titel: Výzva k podání nabídek č. 182 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Netolice / 7
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 182 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Netolice / 7
Interne Kennung: 099/2021/014/1684
Los: LOT-0010
Titel: Výzva k podání nabídek č. 314 v kategorii 7 - dočištění ploch po těžbě drtičem, naorání, hloubková příprava LS Znojmo revíry Šumná, Hluboké Mašůvky, Kuchařovice, Lechovice, Jaroslavice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 314 v kategorii 7 - dočištění ploch po těžbě drtičem, naorání, hloubková příprava LS Znojmo revíry Šumná, Hluboké Mašůvky, Kuchařovice, Lechovice, Jaroslavice
Interne Kennung: 099/2021/014/1667