See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 33 v kategorii 51 - 410 Výroba dříví na OM lanovkovou technologií 2078m3_LS Klášterec_revír Místo, Hradiště
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 33 v kategorii 51 - 410 Výroba dříví na OM lanovkovou technologií 2078m3_LS Klášterec_revír Místo, Hradiště
Interne Kennung: 099/2019/142/4058
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 242 v kategorii 25 - 210 Výroba dříví komplexní četou na LS Žatec
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 242 v kategorii 25 - 210 Výroba dříví komplexní četou na LS Žatec
Interne Kennung: 099/2019/142/4056
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 66 v kategorii 26 - 211 DNS TČ LS Rožnov OM 2025-2026 Rožnov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 66 v kategorii 26 - 211 DNS TČ LS Rožnov OM 2025-2026 Rožnov
Interne Kennung: 099/2019/142/4055
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 16 v kategorii 32 - Těžba, přibližování nebo manipulace dříví - LZ Boubín / polesí Loučovice / 2025 / 3
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 16 v kategorii 32 - Těžba, přibližování nebo manipulace dříví - LZ Boubín / polesí Loučovice / 2025 / 3
Interne Kennung: 099/2019/142/4051
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 311 v kategorii 27 - Výroba dříví komplexní četou - LZ Boubín / polesí Český Krumlov / 2025 / 4
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 311 v kategorii 27 - Výroba dříví komplexní četou - LZ Boubín / polesí Český Krumlov / 2025 / 4
Interne Kennung: 099/2019/142/4050
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 59 v kategorii 19 - Výroba dříví komplexní četou na LS Rychnov n.K., revír Potštejn
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 59 v kategorii 19 - Výroba dříví komplexní četou na LS Rychnov n.K., revír Potštejn
Interne Kennung: 099/2019/142/4057
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 102 v kategorii 6 – Výroba dříví harvestorovou technologií na LS Přimda, revír Tachov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 102 v kategorii 6 – Výroba dříví harvestorovou technologií na LS Přimda, revír Tachov
Interne Kennung: 099/2019/142/4049
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 64 v kategorii 1 - 101 Výroba dříví na OM harvestorovou technologií LS Třebíč - Probírky do -40 - R04 Blatná hráz
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 64 v kategorii 1 - 101 Výroba dříví na OM harvestorovou technologií LS Třebíč - Probírky do -40 - R04 Blatná hráz
Interne Kennung: 099/2019/142/4059
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 137 v kategorii 59 – LS Frýdek – Místek, SÚJ Frenštát TČ NT III - výroba dříví kombinací technologií
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 137 v kategorii 59 – LS Frýdek – Místek, SÚJ Frenštát TČ NT III - výroba dříví kombinací technologií
Interne Kennung: 099/2019/142/4045
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 197 v kategorii 63 - Výroba dříví kombinací technologií na LS Jablonec nad Nisou, revíry Hraničná, Rudolfov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 197 v kategorii 63 - Výroba dříví kombinací technologií na LS Jablonec nad Nisou, revíry Hraničná, Rudolfov
Interne Kennung: 099/2019/142/4060