See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy leków, w tym leków stosowanych w ramach programów lekowych NFZ. Szczegółowy wykaz, opis, parametry, zakres i wymagania przedmiotu zamówienia zawarto w formularzu asortymentowo-cenowym - załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 144099-2025
Interne Kennung: 1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: Ze względu na ilość oraz różnorodność w zakresie poszczególnych części/zadań postępowania, zostały one szczegółowo opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 30
Interne Kennung: Zadanie nr 30
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr 32
Interne Kennung: Zadanie nr 32
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie nr 41
Interne Kennung: Zadanie nr 41
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie nr 52
Interne Kennung: Zadanie nr 52
Los: LOT-0055
Titel: Zadanie nr 55
Interne Kennung: Zadanie nr 55
Los: LOT-0057
Titel: Zadanie nr 57
Interne Kennung: Zadanie nr 57
Los: LOT-0065
Titel: Zadanie nr 65
Interne Kennung: Zadanie nr 65
Los: LOT-0103
Titel: Zadanie nr 103
Interne Kennung: Zadanie nr 103
Los: LOT-0115
Titel: Zadanie nr 115
Interne Kennung: Zadanie nr 115
Los: LOT-0123
Titel: Zadanie nr 123
Interne Kennung: Zadanie nr 123
Los: LOT-0135
Titel: Zadanie nr 135
Interne Kennung: Zadanie nr 135
Los: LOT-0138
Titel: Zadanie nr 138
Interne Kennung: Zadanie nr 138