711619-2023 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Kępice w okresie od 01.01.2024 do 31.12.2024 oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Kępicach
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Kępice w okresie od 01.01.2024 do 31.12.2024 oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Kępicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Kępice z następujących miejscowości: Barcino, Barwino, Biesowice, Biesowiczki, Bronowo, Brzezinka, Chorowo, Chorówko, Ciecholub, Darnowo, Gościeradz, Jabłoniec, Jabłonna, Kaczyno, Kawka, Kępice, Korzybie, Kotłowo, Łużki, Mielęcino, Mzdowiec, Mzdowo, Mzdówko, Obłęże, Osieki, Osowo, Płocko, Podgóry, Polichno, Przyjezierze, Przytocko, Pustowo, Warcino, Żelice. 2. Wykonawca zobowiązany jest do odbioru i zagospodarowania: 1) całej ilości odpadów komunalnych powstałych i zebranych od wszystkich właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Kępice wykazanych w załączniku Nr 2 – Szczegółowy wykaz nieruchomości 2) każdej ilości odpadów niesegregowanych zebranych w pojemnikach lub workach z częstotliwością: a) na terenie miasta Kępice - w zabudowie jednorodzinnej – co dwa tygodnie, - w zabudowie wielorodzinnej - raz w tygodniu b) na terenie wiejskim Gminy Kępice - w zabudowie jednorodzinnej – dwa razy w miesiącu, - w zabudowie wielorodzinnej – raz w tygodniu 3) każdej ilości odpadów segregowanych zebranych w pojemnikach lub workach następujących z częstotliwością: a) tworzywa sztuczne, metale, odpady wielomateriałowe: · na terenie miasta Kępice: - w zabudowie jednorodzinnej – co dwa tygodnie, - w zabudowie wielorodzinnej – min. raz na tygodnie · na terenie wiejskim Gminy Kępice: - w zabudowie jednorodzinnej – dwa razy w miesiącu, - w zabudowie wielorodzinnej – co dwa tygodnie b) szkło: - w zabudowie jednorodzinnej nie rzadziej niż raz w miesiącu, - w zabudowie wielorodzinnej min. raz z miesiącu c) papier: - w zabudowie jednorodzinnej – nie rzadziej niż raz na dwa miesiąc - w zabudowie wielorodzinnej – min. raz na dwa tygodnie d) bioodpady: w okresie od 01.04.2024 do 31.10.2024 - w zabudowie jednorodzinnej – nie rzadziej niż co dwa tygodnie - w zabudowie wielorodzinnej – min. raz w tygodniu w okresie od 01.03.2024 do 30.11.2024 - w zabudowie jednorodzinnej – min. raz w miesiącu - w zabudowie wielorodzinnej – min. raz na dwa tygodnie e) odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – dwa razy w roku (wiosna i jesień) według harmonogramu f) odbioru i zagospodarowania odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Kępicach.
Interne Kennung: ZP.271.17.2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001