2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozšíření síťové infrastruktury o budovy MEPHARED2 – dodávka a podpora aktivních prvků – opakované řízení
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka Zboží, kterým se rozumí síťové aktivní prvky pro datovou síť v novém kampusu MEPHARED 2 Univerzity Karlovy (UK) v Hradci Králové a ve stávajících budovách Objednatele, tj. veškerý HW, SW a další plnění dle specifikace uvedené ve Smlouvě a jejích přílohách; včetně jeho instalace, implementace, konfigurace, migrace a zapojení do stávajícího prostředí Objednatele a dalších souvisejících plnění dále uvedených (dále jen „Dodávky“), a dále související HW a SW maintenance (podpora) Dodavatele a výrobce, záruka a záruční podpora Dodavatele a výrobce a provozní podpora Dodavatele a výrobce (dále jen „Podpora“) a Další služby (Podpora a Další služby dále společně jen „Služby“, „Služby a „Dodávky“ dále společně též jen „předmět plnění“). Podrobný popis předmětu plnění veřejné zakázky je uveden ve Smlouvě (v Příloze č. 4 zadávací dokumentace – Závazný návrh smlouvy) a v ostatních přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Rozšíření síťové infrastruktury o budovy MEPHARED2 – dodávka a podpora aktivních prvků – opakované řízení
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32400000 Netzwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 32422000 Netzkomponenten, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32427000 Netzsystem, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten, 32420000 Netzausrüstung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32427000 Netzsystem, 72268000 Bereitstellung von Software
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhradil změnu dodavatele, doby plnění a ceny plnění. Výhrady jsou upraveny v zadávací dokumentaci a jejich přílohách, zejména ve smlouvě.