See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Mogilany w sezonie zimowym 2025/2026
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Mogilany w sezonie zimowym 2025/2026 z podziałem na: Zadanie nr 1: Zimowe utrzymanie dróg położonych w miejscowości Libertów, Brzyczyna, Konary, Lusina, Włosań, Mogilany w sezonie zimowym 2025/2026 Zadanie nr 2: Zimowe utrzymanie dróg położonych w miejscowości Buków, Kulerzów, Chorowice w sezonie zimowym 2025/2026.
Vorherige Bekanntmachung: 571581-2025
Interne Kennung: ZP.271.1.24.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Zimowe utrzymanie dróg położonych w miejscowości Libertów, Brzyczyna, Konary, Lusina, Włosań, Mogilany w sezonie zimowym 2025/2026
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Mogilany w sezonie zimowym 2025/2026 Zadanie nr 1: Zimowe utrzymanie dróg położonych w miejscowości Libertów, Brzyczyna, Konary, Lusina, Włosań, Mogilany w sezonie zimowym 2025/2026 Szczegółowy zakres zamówienia określają załączone do SWZ: - Załącznik nr 8 -Projekt umowy. - Załącznik nr 9- Specyfikacja Techniczna - Załącznik nr 10- Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 11- Wykaz dróg. - Załącznik nr 12 - Przebieg dróg
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Zimowe utrzymanie dróg położonych w miejscowości Buków, Kulerzów, Chorowice w sezonie zimowym 2025/2026.
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Mogilany w sezonie zimowym 2025/2026 Zadanie nr 2: Zimowe utrzymanie dróg położonych w miejscowości Buków, Kulerzów, Chorowice w sezonie zimowym 2025/2026. Szczegółowy zakres zamówienia określają załączone do SWZ: - Załącznik nr 8 -Projekt umowy. - Załącznik nr 9- Specyfikacja Techniczna - Załącznik nr 10- Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 11- Wykaz dróg. - Załącznik nr 12 - Przebieg dróg
Interne Kennung: Część nr 2