2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie czynności czwartego poziomu utrzymania kompletnych wózków napędowych i tocznych z elektrycznego zespołu trakcyjnego EN96A nr 003 typu 34WEb zgodnie z Dokumentacją Systemu Utrzymania
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie czynności czwartego poziomu utrzymania kompletnych wózków napędowych i tocznych z elektrycznego zespołu trakcyjnego EN96A nr 003 typu 34WEb zgodnie z Dokumentacją Systemu Utrzymania ( łącznie 3 wózki: 2 napędowe, 1 toczny). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia, został zawarty we wzorze umowy w sprawie niniejszego zamówienia publicznego stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: By.240.3541.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skraca okres procedowania na podstawie § 138 ust. 2 pkt 1 Pzp, w związku z przekazaniem do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej w dniu 16.09.2025 r. Wstępnego ogłoszenia informacyjnego, opublikowanego w dniu 17.09.2025 roku, Numer wydania Dz. U. S: 178/2025, Numer publikacji ogłoszenia: 606956-2025.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak opcji