2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Inhuur Ondersteuning voor onderwijs
Beschreibung: Welkom op het DAS voor inhuur ondersteuning voor onderwijs voor Stichting SintLucas te Eindhoven. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse personen op het gebied van ondersteuning voor onderwijs ingehuurd. Hieronder vallen huisvesting, financieel, HR, onderwijsondersteuning, marketing communicatie en coaching en teamontwikkeling. ICT valt buiten de scope van de opdracht, hier is een separaat DAS voor opgezet. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle inhuur van krachten ter ondersteuning voor onderwijs die nodig zijn voor een organisatie als Stichting SintLucas met ca. 3500 leerlingen en ca. 460 medewerkers.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Welkom op het DAS voor inhuur ondersteuning voor onderwijs voor Stichting SintLucas te Eindhoven. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse personen op het gebied van ondersteuning voor onderwijs ingehuurd. Hieronder vallen huisvesting, financieel, HR, onderwijsondersteuning, marketing communicatie en coaching en teamontwikkeling. ICT valt buiten de scope van de opdracht, hier is een separaat DAS voor opgezet. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Interne Kennung: 1