2. Verfahren
Verfahren
Titel: Softwarebroker
Beschreibung: Met het afsluiten van een raamovereenkomst stelt de aanbestedende dienst zich in staat om, op basis van deskundige advisering, op efficiënte en rechtmatige wijze softwarelicenties in te kopen. De overeenkomst moet voorzien in snelle en flexibele afname tegen marktconforme en zoveel mogelijk uniforme condities, waarbij prijs, leveringsvoorwaarden en ondersteuning optimaal zijn afgestemd op de behoeften van de organisatie. Met één (1) dienstverlener wordt een raamovereenkomst aangegaan, waarvan het concept als bijlage bij dit beschrijvend document is gevoegd. De aanbestedende dienst heeft de (financiële) omvang van de opdracht zo nauwkeurig mogelijk geraamd op basis van historische gegevens. Hierbij is rekening gehouden met een inflatiecorrectie van 5% op jaarbasis. Dit geeft het volgende beeld: • Totaal vaste looptijd (24 maanden): circa € 283.000,- excl. btw. • Optioneel contractjaar 3 (12 maanden): € 346.000,- excl. btw. • Optioneel contractjaar 4 (12 maanden): € 364.000,- excl. btw. • Totaal inclusief optionele verlengingen (maximaal 48 maanden): circa € 993.000,- exclusief btw. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de genoemde aantallen en/of hoeveelheden.
Interne Kennung: TN528581
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aangezien de te sluiten overeenkomst moet worden gekwalificeerd als raamovereenkomst in de zin van de Aanbestedingswet 2012, zal deze worden gesloten voor een maximale waarde van 150% van voornoemd bedrag, om te voorkomen dat de geraamde waarde wordt overschreden, voordat de looptijd van de raamovereenkomst is verstreken. De maximale waarde van de raamovereenkomst over de volledige looptijd van vier jaar bedraagt € 1.489.000,-, exclusief btw. Deze maximale waarde geldt als plafond, inclusief eventuele verlengingen.