711781-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen – Rámcová dohoda – Mimozáruční a pozáruční servis vozidel značky Iveco
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda – Mimozáruční a pozáruční servis vozidel značky Iveco
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody pro zajištění mimozáručního a pozáručního servisu a dalších servisních úkonů a služeb na vozidlech tovární značky Iveco, přičemž Zadavatel v době vyhlášení této Veřejné zakázky předpokládá poptávku příslušných služeb pro vozidla tovární značky Iveco modelů Daily v počtu 9ks. Tento počet se však v průběhu realizace VZ může změnit.
Vorherige Bekanntmachung681736-2023
Interne KennungSP_07_2023_ONŘ_RD
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelQ3/2025_Rámcová dohoda – Mimozáruční a pozáruční servis vozidel značky Iveco
Interne KennungQ3/2025