See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RÁMCOVÁ DOHODA NA DODÁVKY DOBÍJECÍCH STANIC STEJNOSMĚRNÉHO DOBÍJENÍ
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je sjednání tří Rámcových dohod obsahujících smluvní podmínky pro plnění jednotlivých dílčích zakázek na zajištění dodávek dobíjecích stanic stejnosměrného dobíjení na 72 měsíců ode dne jejich účinnosti s maximálně třemi (3) Účastníky pro každou část Veřejné zakázky. Zadavatel bude na základě Rámcové dohody, způsobem tam uvedeným, objednávat plnění vždy v čase a v rozsahu dle své aktuální potřeby. Zadavatel není povinen plnění z Rámcové dohody čerpat.
Vorherige Bekanntmachung: 473235-2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: RÁMCOVÁ DOHODA NA DODÁVKY DOBÍJECÍCH STANIC STEJNOSMĚRNÉHO DOBÍJENÍ - ČÁST 1
Beschreibung: Předmětem dílčího plnění z Rámcové dohody je dodávka dobíjecí stanice stejnosměrného dobíjení o výkonu minimálně 150 kW s řešením tzv. dělené technologie tj. dobíjecí stanici tvoří dva navzájem oddělené komponenty (dále jen „dobíjecí stanice“), včetně nezbytného software a/nebo firmware pro dobíjecí stanice. Dobíjecí stanicí s řešením dělené technologie tvoří následující dva komponenty: • Výdejní stojan - tj. část dobíjecí stanice, na které jsou umístěny konektory pro připojení vozidla • Výkonový kabinet - tj. část dobíjecí stanice, která obsahuje výkonové komponenty. Zadavatel si vyhrazuje právo pořídit oba komponenty současně, nebo kterýkoliv z nich samostatně. Nedílnou součástí dodávky dobíjecí stanice je a) instalace dobíjecí stanice na určeném místě plnění b) zapojení a zprovoznění dobíjecí stanice včetně napojení do back-end systému kupujícího a ověření komunikace s tímto systémem, ověření funkčnosti dobíjecí stanice a provedení výchozí revize a vypracování výchozí revizní zprávy c) dodání příslušné dokumentace d) úvodní instruktáž pracovníků kupujícího přítomných při instalaci a zprovoznění. Na základě požadavku Zadavatele může být součástí plnění i provedení polepu dobíjecí stanice. Podrobná specifikace předmětu dílčího plnění je uvedena v části 4 Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0004
Titel: RÁMCOVÁ DOHODA NA DODÁVKY DOBÍJECÍCH STANIC STEJNOSMĚRNÉHO DOBÍJENÍ - ČÁST 3
Beschreibung: Předmětem dílčího plnění z Rámcové dohody je dodávka dobíjecí stanice stejnosměrného dobíjení o výkonu minimálně 50 kW (dále jen „dobíjecí stanice“), včetně nezbytného software a/nebo firmware pro dobíjecí stanice. Dobíjecí stanice, která tvoří jedno kompaktní zařízení, bude prodávajícím dodávána v následujících konfiguracích: • Dobíjecí stanice o výkonu minimálně 50 kW, která je vybavena pouze konektory pro DC dobíjení a/nebo. • Dobíjecí stanice o výkonu minimálně 50 kW, která je navíc vybavena výkonově nezávislou zásuvkou pro AC dobíjení o výkonu 22 kW, tj. tato zásuvka nemá vliv na výkon DC dobíjení dobíjecí stanice. Zásuvka musí být součástí kompaktní dobíjecí stanice a musí s ní tvořit jedno kompaktní zařízení. Nedílnou součástí dodávky dobíjecí stanice je a) instalace dobíjecí stanice na určeném místě plnění b) zapojení a zprovoznění dobíjecí stanice včetně napojení do back-end systému kupujícího a ověření komunikace s tímto systémem, ověření funkčnosti dobíjecí stanice a provedení výchozí revize a vypracování výchozí revizní zprávy c) dodání příslušné dokumentace d) úvodní instruktáž pracovníků kupujícího přítomných při instalaci a zprovoznění. Na základě požadavku Zadavatele může být součástí plnění i provedení polepu dobíjecí stanice. Podrobná specifikace předmětu dílčího plnění je uvedena v části 4 Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0003
Titel: RÁMCOVÁ DOHODA NA DODÁVKY DOBÍJECÍCH STANIC STEJNOSMĚRNÉHO DOBÍJENÍ - ČÁST 2
Beschreibung: Předmětem dílčího plnění z Rámcové dohody je dodávka dobíjecí stanice stejnosměrného dobíjení o výkonu minimálně 150 kW (dále jen „dobíjecí stanice“), včetně nezbytného software a/nebo firmware pro dobíjecí stanice. Dobíjecí stanice, která tvoří jedno kompaktní zařízení, bude prodávajícím dodávána v následujících konfiguracích: • Dobíjecí stanice o výkonu minimálně 150 kW, která je vybavena pouze konektory pro DC dobíjení • Dobíjecí stanice o výkonu minimálně 150 kW, která je navíc vybavena výkonově nezávislou zásuvkou pro AC dobíjení o výkonu 22 kW, tj. tato zásuvka nemá vliv na výkon DC dobíjení dobíjecí stanice. Zásuvka musí být součástí kompaktní dobíjecí stanice a musí s ní tvořit jedno kompaktní zařízení. Nedílnou součástí dodávky dobíjecí stanice je a) instalace dobíjecí stanice na určeném místě plnění b) zapojení a zprovoznění dobíjecí stanice včetně napojení do back-end systému kupujícího a ověření komunikace s tímto systémem, ověření funkčnosti dobíjecí stanice a provedení výchozí revize a vypracování výchozí revizní zprávy c) dodání příslušné dokumentace d) úvodní instruktáž pracovníků kupujícího přítomných při instalaci a zprovoznění. Na základě požadavku Zadavatele může být součástí plnění i provedení polepu dobíjecí stanice. Podrobná specifikace předmětu dílčího plnění je uvedena v části 4 Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 2