711860-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór odpadów komunalnych zmieszanych, odpadów ulegających biodegradacji, papieru, szkła, metali i tworzyw sztucznych oraz odbiór i zagospodarowanie pozostałych odpadów komunalnych zbieranych selektywnie z terenu Gminy Wągrowiec
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór odpadów komunalnych zmieszanych, odpadów ulegających biodegradacji, papieru, szkła, metali i tworzyw sztucznych oraz odbiór i zagospodarowanie pozostałych odpadów komunalnych zbieranych selektywnie z terenu Gminy Wągrowiec
BeschreibungMiejsce realizacji zamówienia: Gmina Wągrowiec obejmująca 66 miejscowości. Województwo Wielkopolskie. Zakres usługi: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na: a) odbiorze i transporcie zmieszanych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Wągrowiec; b) odbiorze i transporcie odpadów selektywnie zbieranych frakcji metali i tworzywa sztucznego, papieru, szkła, odpadów ulegających biodegradacji z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Wągrowiec; c) odbiorze i zagospodarowaniu pozostałych odpadów selektywnie zbieranych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Wągrowiec; d) zorganizowaniu i prowadzeniu Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) – zgodnie z obowiązującymi przepisami.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001