711871-2025 - Wettbewerb
Polen – RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten) – Dostawa i instalacja elementów infrastruktury serwerowej dla jednostek administracji zespolonej województwa lubelskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i instalacja elementów infrastruktury serwerowej dla jednostek administracji zespolonej województwa lubelskiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest udzielenie zamówienia publicznego dot. Dostawa i instalacja elementów infrastruktury serwerowej dla jednostek administracji zespolonej województwa lubelskiego
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający na podstawie art. 138 u. 4 ustawy Pzp skraca termin składania ofert, ze względu na fakt, iż składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48822000 Computerserver, 30233160 Streamer-Laufwerk, 48821000 Netzwerkserver, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest udzielenie zamówienia publicznego dot. Dostawa i instalacja elementów infrastruktury serwerowej dla jednostek administracji zespolonej województwa lubelskiego 2. Opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej „OPZ”, stanowiący załącznik nr 1 A oraz 1 B do SWZ, zawiera informację o parametrach techniczny i funkcjonalnych oczekiwanych urządzeń oraz informacje dotyczące miejsca i sposobu realizacji zamówienia. Zamówienie ma być dostarczone do każdorazowo do różnych siedzib Jednostek Administracji Zespolonej,