2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabezpečení odborných revizí a pravidelných prohlídek poplachových zabezpečovacích a tísňových systémů a zabezpečení oprav prostředků technického zabezpečení střežení v období 2023 - 2025
Beschreibung: Předmětem VZ je zajištění provozuschopnosti poplachových zabezpečovacích a tísňových systémů (PZTS), kamerových systémů [VSS (Dohledový videosystém)], systémů elektronické kontroly vstupu osob a vjezdu vozidel [EACS (ESKV)], domovních telefonů a videotelefonů (DT a VDT), perimetrických systémů (PDS), místního rozhlasu (MR), integrovaných bezpečnostních a řídících systémů a pracovišť dohledových a poplachových přijímacích pultů (IBŘS a DPPC) a elektrické požární signalizace (EPS) – (dále jen „STO a EPD“), tak jak je stanoveno právními předpisy či pokyny výrobce včetně jejich případných oprav.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: oblast Brno - opravy
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0002
Titel: oblast Brno (systém LATIS) - opravy
Interne Kennung: 12