See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania – zamówienie nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż i dostawę sprzętu komputerowego oraz oprogramowania na potrzeby Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie w ramach następujących CZĘŚCI zamówienia: 1) CZĘŚĆ I – dostawa sprzętu komputerowego – zestaw I, zawierająca: a) macierz dyskową – 1 sztuka, b) serwer – 4 sztuki, c) przełącznik sieci SAN Fibre Channel – 1 sztuka, 2) CZĘŚĆ II – dostawa oprogramowania systemowego, zawierająca: a) system operacyjny – 1 sztuka, b) licencję dostępową – 800 sztuk, 3) CZĘŚĆ III – dostawa sprzętu komputerowego – zestaw II, zawierająca: a) szafę RACK 19” – 1 sztuka, b) taśmę LTO-8 – 50 sztuk, c) klucz bezpieczeństwa U2F – 700 sztuk. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ I zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ II zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ III zamówienia znajduje się w załączniku nr 4 do SWZ. 5. Opisy znajdujące się w załącznikach nr 2 – 4 do SWZ zawierają minimalne wymagania odnośnie produktów objętych przedmiotem zamówienia co oznacza, że wykonawca może oferować przedmiot zamówienia charakteryzujący się lepszymi parametrami technicznymi lub użytkowymi. 6. Dostarczenie produktów objętych przedmiotem zamówienia nastąpi w dniach pracy zamawiającego, własnym staraniem wykonawcy i na koszt i ryzyko wykonawcy, w opakowaniach fabrycznych, bezzwrotnych do pomieszczeń wskazanych przez zamawiającego. 7. Dostarczone produkty objęte przedmiotem zamówienia muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, kompletne, sprawne technicznie, wraz z wymaganymi sterownikami, dopuszczone do obrotu i stosowania, zgodne z wymaganiami określonymi w SWZ. 8. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy oraz obowiązującymi przepisami, w tym z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
Vorherige Bekanntmachung: 576853-2025
Interne Kennung: WO-IV.272.26.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 32420000 Netzausrüstung, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 30237360 LTO-Kassetten, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I – dostawa sprzętu komputerowego – zestaw I
Beschreibung: 1. CZĘŚĆ I – dostawa sprzętu komputerowego – zestaw I, zawierająca: 1) macierz dyskową – 1 sztuka, 2) serwer – 4 sztuki, 3) przełącznik sieci SAN Fibre Channel – 1 sztuka. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ I zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ. 3. Opisy znajdujące się w załączniku nr 2 do SWZ zawierają minimalne wymagania odnośnie produktów objętych przedmiotem zamówienia co oznacza, że wykonawca może oferować przedmiot zamówienia charakteryzujący się lepszymi parametrami technicznymi lub użytkowymi. 4. Zamawiający wymaga, aby serwer – 4 szt. wchodzący w skład CZĘŚCI I zamówienia objęty był: 1) gwarancją wykonawcy oraz jego producenta, zapewniającą zamawiającemu przez cały okres trwania gwarancji możliwość zgłoszenia awarii/wady urządzenia bezpośrednio producentowi danego urządzenia, a nie tylko wykonawcy, 2) serwisem gwarancyjnym realizowanym przez producenta urządzenia zgodnie z wymaganiami normy zarządzania jakością ISO 9001. Przed podpisaniem umowy wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia zamawiającemu stosownych dokumentów w tym zakresie wymienionych w rozdziale XXI pkt 3 SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 32420000 Netzausrüstung, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II – dostawa oprogramowania systemowego
Beschreibung: 1. CZĘŚĆ II – dostawa oprogramowania systemowego, zawierająca: 1) system operacyjny – 1 sztuka, 2) licencję dostępową – 800 sztuk. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ II zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ. 3. Opisy znajdujące się w załączniku nr 3 do SWZ zawierają minimalne wymagania odnośnie produktów objętych przedmiotem zamówienia co oznacza, że wykonawca może oferować przedmiot zamówienia charakteryzujący się lepszymi parametrami technicznymi lub użytkowymi.
Interne Kennung: CZĘŚĆ II
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III – dostawa sprzętu komputerowego – zestaw II
Beschreibung: 1. CZĘŚĆ III – dostawa sprzętu komputerowego – zestaw II, zawierająca: 1) szafę RACK 19” – 1 sztuka, 2) taśmę LTO-8 – 50 sztuk, 3) klucz bezpieczeństwa U2F – 700 sztuk. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ III zamówienia znajduje się w załączniku nr 4 do SWZ. 3. Opisy znajdujące się w załączniku nr 4 do SWZ zawierają minimalne wymagania odnośnie produktów objętych przedmiotem zamówienia co oznacza, że wykonawca może oferować przedmiot zamówienia charakteryzujący się lepszymi parametrami technicznymi lub użytkowymi.
Interne Kennung: CZĘŚĆ III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237360 LTO-Kassetten