2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodání a pronájem dopravního značení včetně zajištění souvisejících služeb
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s jedním dodavatelem pro každou část zadávacího řízení na uzavření Rámcové dohody na služby a Rámcové smlouvy na dodávku. Veřejná zakázka je v souladu s ustanovením § 35 ZZVZ rozdělena na 2 části. Podrobný popis a specifikace předmětu plnění jsou uvedeny v Technických podmínkách pro příslušné části.
Vorherige Bekanntmachung: 36202-2021
Interne Kennung: TU_28_2021_ONŘ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34992200 Verkehrsschilder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233290 Installation von Straßenschildern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Q3/2025_Část 1. Instalace a pronájem dopravního značení
Beschreibung: Předmětem je pronájem dopravního značení a světelné techniky, jeho montáž, rozmístění a demontáž na místních a účelových komunikacích (včetně chodníků) a ploch ve vlastnictví Magistrátu Hlavního města Prahy a městských častí HMP včetně přenosné světelné signalizace, návěstních tabulí a provizorního značení.
Interne Kennung: Q3/2025_1
Los: LOT-0002
Titel: Q3/2025_Část 2. Dodávka dopravního značení
Beschreibung: Předmětem je poskytnutí svislého dopravního značení (SDZ) formou nákupu dle potřeb zadavatele.
Interne Kennung: Q3/2025_2