2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup aparatury medycznej dla działalności laboratoryjnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup aparatury medycznej dla działalności laboratoryjnej - 6 pakietów asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/208/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Skaner do aCGH (porównawcza hybrydyzacja genomowa) - Szczegółowe parametry techniczne zostały określone w tabeli „Parametry graniczne" - stanowią załącznik nr 1 do SWZ - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia
Interne Kennung: DZP/208/2025 - Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Piec do hybrydyzacji do aCGH - Szczegółowe parametry techniczne zostały określone w tabeli „Parametry graniczne.” -stanowią załącznik nr 1 do SWZ - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia
Interne Kennung: DZP/208/2025 - Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: System do cyfrowego PCR (digital PCR) - Szczegółowe parametry techniczne zostały określone w tabeli „Parametry graniczne" - stanowią załącznik nr 1 do SWZ - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia
Interne Kennung: DZP/208/2025 - Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Automatyczny system do izolacji kwasów nukleinowych z certyfikatem CE IVD - Szczegółowe parametry techniczne zostały określone w tabeli „Parametry graniczne" - stanowią załącznik nr 1 do SWZ - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia
Interne Kennung: DZP/208/2025 - Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Mikroskop Fluorescencyjny z oprogramowaniem Fluorescencyjnej Hybrydyzacji In Situ (FISH) - Szczegółowe parametry techniczne zostały określone w tabeli „Parametry graniczne" - stanowią załącznik nr 1 do SWZ - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia
Interne Kennung: DZP/208/2025 - Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Aparat do oceny jakości i długości bibliotek - Szczegółowe parametry techniczne zostały określone w tabeli „Parametry graniczne" - stanowią załącznik nr 1 do SWZ - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia
Interne Kennung: DZP/208/2025 - Część nr 6