2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak
Beschreibung: Het schoonmaken van de locaties van Nije Gaast op basis van het opgestelde werkprogramma, waarin reguliere schoonmaak, vloeronderhoud en glasbewassing zijn opgenomen. Per locatie is een werkprogramma en ruimtestaat opgesteld waaruit de vereisten blijken. De locaties IT Finster en De Ferbining hebben een eigen schoonmaker, dus zijn geen onderdeel van de opdracht. In geval van nood, wil Opdrachtgever op deze locaties op aanvraag wel gebruik kunnen maken van de schoonmaker(s) van Opdrachtnemer. De Wâlikker en De Bolster hebben gedeeltelijk een eigen schoonmaker. Deze locaties worden dus wel meegenomen in de aanbesteding, maar er wordt na gunning berekend wat er door Opdrachtnemer en wat door Opdrachtgever zelf wordt schoongemaakt. Daar is op dit moment nog niks over te zeggen. De omvang van de opdracht is het afgelopen jaar (2022) ongeveer €200.000 inclusief btw per jaar geweest (dit is inclusief schoonmaak, vloeronderhoud en glasbewassing). Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1
711973-2023 - Mededinging
Nederland – Schoonmaken van scholen – Schoonmaak
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaak
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1