See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky ceninového papíru členěné do 4 částí
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky jsou dodávky ceninového papíru, dodávky ceninového papíru s aplikovaným holografickým proužkem, dodávky termoreaktivního papíru s aplikovaným holografickým proužkem, dodávky ceninového papíru na předsádky cestovních pasů.
Interne Kennung: STC/004557/ÚSV/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197630 Druckpapier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse, 22993000 Papier und Pappe, lichtempfindlich, wärmeempfindlich oder thermografisch, 22993300 Papier oder Pappe, thermografisch
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Část D: Dodávky ceninového papíru pro předsádky cestovních pasů
Beschreibung: Předmětem části D veřejné zakázky jsou dodávky ceninového papíru na předsádky cestovních pasů.
Interne Kennung: STC/004557/ÚSV/2024 - část D
Los: LOT-0003
Titel: Část C: Dodávky termoreaktivního papíru s aplikovaným holografickým proužkem
Beschreibung: Předmětem části C veřejné zakázky jsou dodávky termoreaktivního papíru s aplikovaným holografickým proužkem.
Interne Kennung: STC/004557/ÚSV/2024/2 - část C
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22993000 Papier und Pappe, lichtempfindlich, wärmeempfindlich oder thermografisch, 22993300 Papier oder Pappe, thermografisch
Los: LOT-0002
Titel: Část B: Dodávky ceninového papíru s aplikovaným holografickým proužkem
Beschreibung: Předmětem části B veřejné zakázky jsou Dodávky ceninového papíru s aplikovaným holografickým proužkem.
Interne Kennung: STC/004557/ÚSV/2024/2 - část B
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197630 Druckpapier
Los: LOT-0001
Titel: část A: Dodávky ceninového papíru
Beschreibung: Předmětem části A této veřejné zakázky jsou dodávky ceninového papíru.
Interne Kennung: STC/004557/ÚSV/2024/2 - část A