71209-2026 - Ergebnis
Polen – Entwicklung von Internet- oder Intranet-Kundenanwendungen – Zapewnienie wsparcia technicznego, przebudowy, rozwoju oraz wsparcia SLA serwisów internetowych zarządzanych przez Instytut Adama Mickiewicza
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZapewnienie wsparcia technicznego, przebudowy, rozwoju oraz wsparcia SLA serwisów internetowych zarządzanych przez Instytut Adama Mickiewicza
BeschreibungZapewnienie wsparcia technicznego, przebudowy, rozwoju oraz wsparcia SLA serwisów internetowych zarządzanych przez Instytut Adama Mickiewicza - szczegółowy opis znajduje się w załączniku A do SWZ
Vorherige Bekanntmachung700306-2025
Interne KennungZZP.262.74.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensskładanie ofert odbywa się w całości w formie elektronicznej, skrócenie terminu o 5 dni (do 30) na podstawie art.138 ust.4 ustawy PZP
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72421000 Entwicklung von Internet- oder Intranet-Kundenanwendungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZapewnienie wsparcia technicznego, przebudowy, rozwoju oraz wsparcia SLA serwisów internetowych zarządzanych przez Instytut Adama Mickiewicza Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku A do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenW ramach zamówienia Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w zakresie migracji, naprawy lub rozwoju projektów przejętych od innych wykonawców lub instytucji, w szczególności w przypadku dokończenia prac po nierzetelnym wykonawcy, migracji treści oraz zapewnienia wsparcia technicznego i rozwojowego przejętych systemów/aplikacji oraz podjęcie działań eksploatacyjnych i naprawczych nieprzewidzianych w niniejszym postępowaniu, w tym m.in. w przypadku awarii serwerów, konieczności rozbudowy infrastruktury, zwiększenia pojemności lub wydajności systemów w związku ze wzrostem ruchu na portalach. W takim przypadku zamawiający przewiduje zlecenie wykonania tych dodatkowych prac do 120 rbh, na zasadach opisanych we wzorze umowy (załącznik 2 do SWZ) i w zakresie wskazanym w załączniku A do SWZ.