712165-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen – Wynajem agregatów prądotwórczych z dodatkowymi zbiornikami paliwa i agregatami w trybie „backup” oraz odbiór ścieków, usługi porządkowe, dostawa wody dla kontenerów sanitarnych na obozowisku Karliki
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWynajem agregatów prądotwórczych z dodatkowymi zbiornikami paliwa i agregatami w trybie „backup” oraz odbiór ścieków, usługi porządkowe, dostawa wody dla kontenerów sanitarnych na obozowisku Karliki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wynajem agregatów prądotwórczych z dodatkowymi zbiornikami paliwa i agregatami w trybie „backup”, wykonanie niezbędnego okablowania na potrzeby zasilania obozowiska, wykonaniem stosownych badań elektrycznych, usługą serwisową i tankowaniem, oświetleniem terenu zakwaterowania wojsk USA w kontenerach na Obozowisku Karliki oraz zapewnienie kompleksowej obsługi serwisowej dla 24 sztuk kontenerów sanitarnych, wywóz ścieków z zbiorników fekalnych znajdujących się pod kontenerem, oraz dzierżawę zbiorników na wodę wraz z jej dostawą, przez 24 h na dobę, siedem dni w tygodniu na obszarze administrowanym przez 43 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Świętoszowie.
Interne Kennung121/26/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelWynajem agregatów prądotwórczych z dodatkowymi zbiornikami paliwa i agregatami w trybie „backup” na obozowisku Karliki.
BeschreibungWynajem agregatów prądotwórczych z dodatkowymi zbiornikami paliwa i agregatami w trybie „backup”, wykonanie niezbędnego okablowania na potrzeby zasilania obozowiska, wykonaniem stosownych badań elektrycznych, usługą serwisową i tankowaniem, oświetleniem terenu zakwaterowania wojsk USA w kontenerach na Obozowisku Karliki.
Haupteinstufung (cpv): 70300000 Diverse Dienstleistungen von Immobilienbüros gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający informuje, że przewiduje korzystanie z zamówień opcjonalnych (prawo opcji), zgodnie z zapisami wzoru umowy stanowiącej Załącznik nr 7 do SWZ. Realizacja prawa opcji polegać będzie na przedłużeniu umowy o kolejne maksymalnie 12 miesięcy liczone od momentu wygaśnięcia terminu wynikającego z zakresu podstawowego zamówienia, poprzez przedłużenie realizacji umowy o kolejne 31 dni kalendarzowe (1 miesiąc) a maksymalnie do 12 miesięcy, na zasadach określonych w projekcie umowy, według potrzeb Zamawiającego oraz pod warunkiem przydzielenia w planie finansowym środków na realizację usługi stanowiącej przedmiot zamówienia, a w przypadku ograniczenia tych środków w zakresie i do wysokości środków określonych w zmienionym planie finansowym.
LosLOT-0002
TitelOdbiór ścieków, usługi porządkowe, dostawa wody dla kontenerów sanitarnych na obozowisku Karliki.
BeschreibungZapewnienie kompleksowej obsługi serwisowej dla 24 sztuk kontenerów sanitarnych, wywóz ścieków z zbiorników fekalnych znajdujących się pod kontenerem, oraz dzierżawę zbiorników na wodę wraz z jej dostawą, przez 24 h na dobę , siedem dni w tygodniu na obszarze administrowanym przez 43 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Świętoszowie.