2. Verfahren
Verfahren
Titel: Diverse Bepakking
Beschreibung: Doel van de aanbesteding is het contracteren van een betrouwbare leverancier die voor de laagste prijs en in korte levertijd VRBZO kan voorzien in bepakkingsmaterialen zoals genoemd op het inschrijfbiljet. Daarnaast wil VRBZO met maximaal de drie laagste inschrijvers een raamovereenkomst sluiten om zo de mogelijkheid te hebben om op een eenvoudige wijze bij één van de drie gecontracteerde partijen onvoorziene en/of incidentele bepakkingsmaterialen welke niet zijn vermeld op het inschrijfbiljet aan te schaffen. Geraamde waarde van de opdracht 850.000,00
Interne Kennung: VRBZO-2023-SK-23.0000041
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35111200 Brandbekämpfungsgeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Bepakking divers
Beschreibung: Doel van de aanbesteding is het contracteren van een betrouwbare leverancier die voor de laagste prijs en in korte levertijd VRBZO kan voorzien in bepakkingsmaterialen zoals genoemd op het inschrijfbiljet. Daarnaast wil VRBZO met de drie laagste inschrijvers een raamovereenkomst sluiten om zo de mogelijkheid te hebben om op een eenvoudige wijze bij één van de drie gecontracteerde partijen onvoorziene en/of incidentele bepakkingsmaterialen van buiten het inschrijfbiljet aan te schaffen. geraamde waarde van de opdracht is 850.000,00
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlenging