See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza specjalistę w dziedzinie rehabilitacja medycznej w rodzaju rehabilitacji leczniczej w SP ZOZ Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Otwocku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza specjalistę w dziedzinie rehabilitacja medycznej w rodzaju rehabilitacji leczniczej w SP ZOZ Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Otwocku.
Interne Kennung: 01/10/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111400 Rehabilitationsmaßnahmen im Krankenhaus
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85111400 Rehabilitationsmaßnahmen im Krankenhaus
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza specjalistę w dziedzinie rehabilitacja medycznej w rodzaju rehabilitacji leczniczej w SP ZOZ Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Otwocku