See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż, przesył i dystrybucję ciepła za pomocą sieci ciepłowniczej będącej własnością Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o.
Beschreibung: Sprzedaż, przesył i dystrybucję ciepła za pomocą sieci ciepłowniczej będącej własnością Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50721000 Betriebsbereitmachung von Heizanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzedaż, przesył i dystrybucję ciepła za pomocą sieci ciepłowniczej będącej własnością Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o. do węzła cieplnego na potrzeby podgrzewu murawy boisk treningowych A i B przy ul. Łukasiewicza w Płocku.
Beschreibung: Sprzedaż, przesył i dystrybucję ciepła za pomocą sieci ciepłowniczej będącej własnością Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o. do węzła cieplnego na potrzeby podgrzewu murawy boisk treningowych A i B przy ul. Łukasiewicza w Płocku.
Interne Kennung: WZP.271.1.103.2025/EK