2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka traktorové techniky pro údržbu komunikací
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 4 ks kolového traktoru 95kW s ramenovou sekačkou a 3 ks kolového traktoru 95kW s ramenovou sekačkou a čelní podsvodidlovou sekačkou, vše nové, nepoužívané, dle požadované základní technické specifikace uvedené v příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 3/VZ/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16311000 Rasenmäher, 34390000 Zubehör für Zugfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část č.1
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 4 ks kolového traktoru 95kW s ramenovou sekačkou, 1 ks kolového traktoru 95kW s ramenovou sekačkou a čelní podsvodidlovou sekačkou, vše nové, nepoužívané, dle požadované základní technické specifikace uvedené v příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 3/VZ/2024 - část č.1
Los: LOT-0002
Titel: Část č.2
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 2 ks kolového traktoru 95 kW s ramenovou sekačkou a čelní podsvodidlovou sekačkou, vše nové, nepoužívané, dle požadované základní technické specifikace uvedené v příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 3/VZ/2024 - část č.2