712282-2025 - Ergebnis
Tschechien – Industrielle Maschinen – Rekonstrukce úpravny vody v Peci pod Sněžkou
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce úpravny vody v Peci pod Sněžkou
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je výměna stávající technologie úpravny vody v Peci pod Sněžkou na pozemku parcelní č. st. 422 v katastrálním území Pec pod Sněžkou (718637) při zachování principu jejího fungování. Realizace je rozdělena do dvou etap, které na sebe musí plynule navazovat.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensužší řízení
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1