See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SZP.281.75.2025 - Dostawa materiałów opatrunkowych dla Instytutu „CZMP”
Beschreibung: Dostawa materiałów opatrunkowych dla Instytutu „CZMP”
Interne Kennung: SZP.281.75.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Ręcznik, koc, przylepiec oraz chusta trójkątna
Beschreibung: Pakiet nr 1 – Ręcznik, koc, przylepiec oraz chusta trójkątna (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP w przypadku wyczerpania się ilości asortymentu w ramach zamówienia podstawowego poprzez zwiększenie zakresu zamówienia o ilość wskazaną w Formularzu Cenowym – Załączniku Nr 2 do SWZ. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach prawa opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Termin dostawy przedmiotu zamówienia objętego prawem opcji będzie taki sam, jak ten wskazany dla zamówienia podstawowego i liczony od dnia przesłania zawiadomienia do Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Opatrunki i spray ze srebrem koloidalnym
Beschreibung: Pakiet nr 2 – Opatrunki i spray ze srebrem koloidalnym (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Kompresy włókninowe niejałowe
Beschreibung: Pakiet nr 3 – Kompresy włókninowe niejałowe (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Opatrunki hemostatyczne w postaci gąbki
Beschreibung: Pakiet nr 4 – Opatrunki hemostatyczne w postaci gąbki (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – Opatrunek gazowy z parafiną i chlorheksydyną
Beschreibung: Pakiet nr 5 – Opatrunek gazowy z parafiną i chlorheksydyną (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – Opatrunki specjalistyczne
Beschreibung: Pakiet nr 6 – Opatrunki specjalistyczne (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 – Opatrunki specjalistyczne hemostatyczne
Beschreibung: Pakiet nr 7 – Opatrunki specjalistyczne hemostatyczne (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 – Opatrunki bakteriobójcze i korki dezynfekcyjne
Beschreibung: Pakiet nr 8 – Opatrunki bakteriobójcze i korki dezynfekcyjne (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 – Siatki elastyczne do mocowania opatrunków, serwety, tupfery, folie operacyjne
Beschreibung: Pakiet nr 9 – Siatki elastyczne do mocowania opatrunków, serwety, tupfery, folie operacyjne (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 – Opaski elastyczne
Beschreibung: Pakiet nr 10 – Opaski elastyczne (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 – Taśmy do kinezyterapii
Beschreibung: Pakiet nr 11 – Taśmy do kinezyterapii (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 – Wosk kostny
Beschreibung: Pakiet nr 12 – Wosk kostny (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 – Opatrunki hemostatyczne
Beschreibung: Pakiet nr 13 – Opatrunki hemostatyczne (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 – Opatrunki do terapii podciśnieniowej
Beschreibung: Pakiet nr 14 – Opatrunki do terapii podciśnieniowej (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 – Superabsorbenty
Beschreibung: Pakiet nr 15 – Superabsorbenty (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 – Opatrunki hemostatyczne i chirurgiczne
Beschreibung: Pakiet nr 16 – Opatrunki hemostatyczne i chirurgiczne (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 – Substytut opony twardej
Beschreibung: Pakiet nr 17 – Substytut opony twardej (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 – Opaski elastyczne, bandaże, opatrunki foliowe
Beschreibung: Pakiet nr 18 – Opaski elastyczne, bandaże, opatrunki foliowe (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 – Hydroaktywne opatrunki wydzielające roztwór Ringera
Beschreibung: Pakiet nr 19 – Hydroaktywne opatrunki wydzielające roztwór Ringera (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 – Opaski kohezyjne
Beschreibung: Pakiet nr 20 – Opaski kohezyjne (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 – Opaski gipsowe
Beschreibung: Pakiet nr 21 – Opaski gipsowe (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 – Opatrunki hydrokoloidowe i ze srebrem
Beschreibung: Pakiet nr 22 – Opatrunki hydrokoloidowe i ze srebrem (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 – Pościel barierowa i pozycjonery
Beschreibung: Pakiet nr 23 – Pościel barierowa i pozycjonery (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Interne Kennung: Pakiet nr 23