See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych do Bursy nr 6 w Warszawie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów ogólnospożywczych z podziałem na 6 części zgodnie z załącznikami na potrzeby Bursy Szkolnej nr 6 do czterech poniższych lokalizacji na terenie m. st. Warszawy: 1. ul. Okopowa 55a; 2. ul. Księcia Janusza 45/47; 3. ul. Długa 18/20; 4. ul. Zagójska 3, - zgodnie z załącznikiem nr 1 (formularz ofertowy) i załącznikiem nr 1.1 do SWZ (formularz cenowy). 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 6 części: Część 1 – dostawa mięsa i wędlin Część 2 – dostawa warzyw i owoców Część 3 – dostawa mrożonek Część 4 – dostawa artykułów ogólnospożywczych Część 5 – dostawa pieczywa Część 6 – dostawa nabiału 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne części wymienione w SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka części lub całość przedmiotu zamówienia, obejmującą części od nr 1 do 6. Każda część przedmiotu zamówienia oceniana będzie odrębnie. 4. Podane w formularzach cenowych (załącznik nr 1.1 do SWZ) ilości produktów są ilościami szacunkowymi, jakie Zamawiający zamierza zrealizować w okresie obowiązywania Umowy, zależne od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewyczerpania całości przedmiotu zamówienia tzn. rezygnacji z objętych Umową części zamówienia w zakresie do 30% wartości Umowy, bez żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy z tego tytułu. 5. Wykonawca będzie dostarczał artykuły żywnościowe będące przedmiotem zamówienia publicznego na swój koszt sukcesywnie, zgodnie ze składanymi telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej zamówieniami przez Zamawiającego, własnym transportem i na własny koszt. 6. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia spełniał następujące warunki (jeżeli dotyczy to jego specyfiki): a) każdy artykuł żywnościowy musi posiadać opakowanie jednostkowe; b) każde opakowanie jednostkowe musi zawierać czytelny opis/nazwę asortymentu w języku polskim; c) na każdym opakowaniu jednostkowym musi być umieszczona trwała i czytelna data ważności produktu. 7. Wykonawca zapewnia, że dostarczane artykuły żywnościowe będą należytej jakości oraz będą dostarczane w oryginalnych i nienaruszonych opakowaniach.
Interne Kennung: MBFO.OR.466.4.B6.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Procedura przyspieszona ze względu na konieczność zapewnienia ciągłości dostaw artykułów żywnościowych do Bursy nr 6 w Warszawie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15110000 Fleisch, 15131130 Würste, 15112000 Geflügel, 15114000 Innereien, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 03142500 Eier, 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst, 15811000 Brotwaren, 15812000 Gebäck und Kuchen, 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile, 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa mięsa i wędlin
Beschreibung: Sukcesywne dostawy artykułów ogólnospożywczych część 1 - dostawa mięsa i wędlin zgodnie z załącznikiem nr 1 (formularz ofertowy) o załącznikiem nr 1.1 do SWZ (formularz cenowy)
Interne Kennung: część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15110000 Fleisch, 15112000 Geflügel, 15131130 Würste, 15114000 Innereien
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: dostawa warzyw i owoców
Beschreibung: Sukcesywne dostawy artykułów ogólnospożywczych część 2 - dostawa warzyw i owoców zgodnie z załącznikiem nr 1 (formularz ofertowy) o załącznikiem nr 1.1 do SWZ (formularz cenowy)
Interne Kennung: część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
Los: LOT-0003
Titel: dostawa mrożonek
Beschreibung: Sukcesywne dostawy artykułów ogólnospożywczych część 3 - dostawa mrożonek zgodnie z załącznikiem nr 1 (formularz ofertowy) o załącznikiem nr 1.1 do SWZ (formularz cenowy)
Interne Kennung: część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
Los: LOT-0004
Titel: dostawa artykułów ogólnospożywczych
Beschreibung: Sukcesywne dostawy artykułów ogólnospożywczych część 4 - dostawa artykułów ogólnospożywczych zgodnie z załącznikiem nr 1 (formularz ofertowy) o załącznikiem nr 1.1 do SWZ (formularz cenowy)
Interne Kennung: część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0005
Titel: dostawa pieczywa
Beschreibung: Sukcesywne dostawy artykułów ogólnospożywczych część 5 - dostawa pieczywa zgodnie z załącznikiem nr 1 (formularz ofertowy) o załącznikiem nr 1.1 do SWZ (formularz cenowy)
Interne Kennung: część 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811000 Brotwaren, 15812000 Gebäck und Kuchen
Los: LOT-0006
Titel: dostawa nabiału
Beschreibung: Sukcesywne dostawy artykułów ogólnospożywczych część 6 - dostawa nabiału zgodnie z załącznikiem nr 1 (formularz ofertowy) o załącznikiem nr 1.1 do SWZ (formularz cenowy)
Interne Kennung: Część 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier, 15500000 Molkereierzeugnisse