See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 39 v kategorii 48 - Výroba dříví na OM lanovkovou technologií na LS Děčín 25/12
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 39 v kategorii 48 - Výroba dříví na OM lanovkovou technologií na LS Děčín 25/12
Interne Kennung: 099/2019/142/3927
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 69 v kategorii 66 - 510 Výroba dříví kombinací technologií na LS Žatec
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 69 v kategorii 66 - 510 Výroba dříví kombinací technologií na LS Žatec
Interne Kennung: 099/2019/142/4023
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 195 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií LS Železná Ruda revír 6 Hartmanice odd 618,619,623,624
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 195 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií LS Železná Ruda revír 6 Hartmanice odd 618,619,623,624
Interne Kennung: 099/2019/142/4022
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 107 v kategorii 61 - Výroba dříví kombinací technologií na revíru Sklené probírky
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 107 v kategorii 61 - Výroba dříví kombinací technologií na revíru Sklené probírky
Interne Kennung: 099/2019/142/4021
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 194 v kategorii 64 - 508 Výroba dříví kombinací technologií - KŘ Plzeň, LS Stříbro, R 03, 07, 16 - kombinace HT + Četa
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 194 v kategorii 64 - 508 Výroba dříví kombinací technologií - KŘ Plzeň, LS Stříbro, R 03, 07, 16 - kombinace HT + Četa
Interne Kennung: 099/2019/142/4018
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 99 v kategorii 6 - 106 Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ Karlovy Vary, MÚ s holinou, Ls Františkovy Lázně, R 32 Hrozňatov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 99 v kategorii 6 - 106 Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ Karlovy Vary, MÚ s holinou, Ls Františkovy Lázně, R 32 Hrozňatov
Interne Kennung: 099/2019/142/4024
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 133 v kategorii 16 - Výroba dříví komplexní četou, LS Znojmo revír Lančov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 133 v kategorii 16 - Výroba dříví komplexní četou, LS Znojmo revír Lančov
Interne Kennung: 099/2019/142/4017
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 128 v kategorii 16 - Výroba dříví komplexní četou, LS Znojmo revír Šumná
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 128 v kategorii 16 - Výroba dříví komplexní četou, LS Znojmo revír Šumná
Interne Kennung: 099/2019/142/3930
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 186 v kategorii 57 - Výroba dříví kombinací technologií, LS Znojmo revír Hluboké Mašůvky
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 186 v kategorii 57 - Výroba dříví kombinací technologií, LS Znojmo revír Hluboké Mašůvky
Interne Kennung: 099/2019/142/4015
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 62 v kategorii 1 - 101 Výroba dříví harvestor- trakční naviják- KŘ Brno, revír Petrovice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 62 v kategorii 1 - 101 Výroba dříví harvestor- trakční naviják- KŘ Brno, revír Petrovice
Interne Kennung: 099/2019/142/3933