See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 131 v kategorii 59 – LS Frýdek – Místek, revír Řeka NT XXVIII - výroba dříví kombinací technologií
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 131 v kategorii 59 – LS Frýdek – Místek, revír Řeka NT XXVIII - výroba dříví kombinací technologií
Interne Kennung: 099/2019/142/3978
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 130 v kategorii 59 - LS Jablunkov, revír Košařiska - výroba dříví kombinací technologií
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 130 v kategorii 59 - LS Jablunkov, revír Košařiska - výroba dříví kombinací technologií
Interne Kennung: 099/2019/142/3976
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 129 v kategorii 59 - LS Jablunkov, revír Polana - výroba dříví kombinací technologií
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 129 v kategorii 59 - LS Jablunkov, revír Polana - výroba dříví kombinací technologií
Interne Kennung: 099/2019/142/3975
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 126 v kategorii 60 - Výroba dříví kombinací technologií na LS Hořice, revíry Lázně Bělohrad, Maňovice, Mlázovice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 126 v kategorii 60 - Výroba dříví kombinací technologií na LS Hořice, revíry Lázně Bělohrad, Maňovice, Mlázovice
Interne Kennung: 099/2019/142/3974
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 91 v kategorii 62 - 506 Výroba dříví kombinací technologií - KŘ Karlovy Vary, LS Horní Blatná, R16, R14, harvestor + traktor
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 91 v kategorii 62 - 506 Výroba dříví kombinací technologií - KŘ Karlovy Vary, LS Horní Blatná, R16, R14, harvestor + traktor
Interne Kennung: 099/2019/142/3972
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 92 v kategorii 62 - 506 Výroba dříví kombinací technologií - KŘ Karlovy Vary, LS Toužim, SÚJ Žlutice _kombinace_25
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 92 v kategorii 62 - 506 Výroba dříví kombinací technologií - KŘ Karlovy Vary, LS Toužim, SÚJ Žlutice _kombinace_25
Interne Kennung: 099/2019/142/3977
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 26 v kategorii 9 – LS Loučná nad Desnou, revír Ostružná - výroba dříví - HV technologie
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 26 v kategorii 9 – LS Loučná nad Desnou, revír Ostružná - výroba dříví - HV technologie
Interne Kennung: 099/2019/142/3971
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 198 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Nové Hrady, SÚJ Horní Hvozd.
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 198 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Nové Hrady, SÚJ Horní Hvozd.
Interne Kennung: 099/2019/142/3979
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 104 v kategorii 61 - Výroba dříví kombinací technologií na LS Ledeč n.S., revír Rytířsko
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 104 v kategorii 61 - Výroba dříví kombinací technologií na LS Ledeč n.S., revír Rytířsko
Interne Kennung: 099/2019/142/3969
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 94 v kategorii 20 - Výroba dříví na OM komplexní četou na LS Český Rudolec - R 11 Cizkrajov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 94 v kategorii 20 - Výroba dříví na OM komplexní četou na LS Český Rudolec - R 11 Cizkrajov
Interne Kennung: 099/2019/142/3980