2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van milieuvriendelijke 2- en 4-takt benzine
Beschreibung: De stad Antwerpen streeft ernaar haar dagelijkse werking op een duurzame en verantwoorde manier te organiseren. Voor de aandrijving van diverse werktuigen, zoals grasmaaiers, snoeischaren, grondboren en gelijkaardige toestellen, is er nood aan de levering van 2- en 4-takt benzine. Bij deze aankoop wordt bijzondere aandacht besteed aan duurzaamheid en het gebruik van milieuvriendelijke oplossingen. De stad hecht groot belang aan de gezondheid en het welzijn van haar medewerkers en inwoners, en wil met deze opdracht eveneens bijdragen aan een beter leefmilieu. De opdracht heeft een looptijd van 4 jaar.
Interne Kennung: GAC_2024_03295
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09132000 Benzin
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GAC_2024_03295 - 1
Interne Kennung: 1