2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Technologická energetická opatření v Domově pro seniory U Pramene Louny“
Beschreibung: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku na dodávky a stavební práce a služby, zadávanou v souladu s § 56 ZZVZ v otevřeném řízení. Předmětem veřejné zakázky je realizace technologických energetických opatření v Domově pro seniory U Pramene v Lounech, včetně zajištění potřebných povolení stavby, projektových dokumentací a všech souvisejících činností metodou Design & Build. Realizace zakázky bude probíhat za plného provozu domova pro seniory. Zhotovitel je povinen při realizaci zakázky plně respektovat provoz domova pro seniory a neomezovat provoz domova nad míru nezbytně nutnou pro provedení předmětu veřejné zakázky. Úpravy zdroje tepla a vytápění budou provedeny mimo topnou sezónu. Veřejná zakázka je spolufinancována z Národního plánu životního prostředí, výzva č. NPŽP-NPO 8/2024 a zhotovitel je povinen při realizaci zakázky plně respektovat veškeré dotační podmínky. Podrobnější informace jsou uvedeny v dalších částech zadávacích podmínek, resp. v přílohách zadávací dokumentace
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
5. Los
Los: LOT-0001