See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky IT + AV techniky od 2024
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v tomto DNS budou za zadavatelem stanovených obchodních podmínek dodávky: - osobních počítačů stolních i přenosných (notebooků, ultrabooků a tabletů), - pracovních stanic, - monitorů, tiskáren a dalšího zařízení souvisejícího s počítači, - dataprojektorů a další audiovizuální techniky, - serverů. Součásti uvedených dodávek může být i montáž a instalace v místě plnění. Předmět konkrétních veřejných zakázek zadávaných v DNS bude vždy specifikován ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 zákona.
Vorherige Bekanntmachung: 346896-2024
Interne Kennung: DNS/03/9560/2024
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30230000 Computerbezogene Geräte, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0028
Titel: Dodávka IT techniky 25/2025
Beschreibung: 2 KS DNS_CPU_ATYP 2 KS DNS_CPU_CHLADIC_ATYP 2 KS DNS_GPU_ATYP 2 KS DNS_RAM_ATYP 2 KS DNS_SKRIN_ATYP 2 KS DNS_SSD_ATYP 2 KS DNS_ZAKLADNI_DESKA_ATYP 2 KS DNS_ZDROJ_ATYP 2 KS VSB_Pracovni stanice atyp1 1 KS VSB_Pracovni stanice atyp 2
Interne Kennung: 152/9560/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30214000 Arbeitsplätze
Los: LOT-0029
Titel: Dodávka IT techniky 27/2025
Beschreibung: 2 ks VPN koncentrátor 15 ks L3 PoE+ přepínač, 48 portů, 8x10G 20 ks Interní přístupový bod WiFi 6 8 ks L2 PoE+ přepínač, 48 portů, 4x1G 40 ks L2 přepínač, 48 portů, 4x1G 10 ks L2 PoE+ přepínač, 24 portů, 4x10G 20 ks 1-vláknové 10GE SFP+ transceiver (pár) 40 ks Stackovací modul pro prvky Cisco Catalyst C9200L (komplet - 2ks modul, kabel) 20 ks Kabel 3m pro stackovací modul pro prvky Cisco Catalyst C9200L
Interne Kennung: 168/9560/2025
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0002
Titel: Rámcová smlouva na dodávky IT techniky v 3.Q 2025
Beschreibung: Předmětem této zakázky je rámcová smlouva na dodávky kancelářských tiskáren, jejichž dodávky budou předmětem plnění poskytovaným prodávajícím na základě jednotlivých objednávek. Předmět dodávek včetně záručních podmínek a pozáručních oprav je specifikován v příloze č. 1 a příloze č. 2 smlouvy.
Interne Kennung: 120/9560/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0035
Titel: Dodávka IT techniky 34/2025
Beschreibung: 1 ks PC 5 ks notebook 1 ks tablet 1 ks tiskárna
Interne Kennung: 188/9560/2025
Los: LOT-0034
Titel: Dodávka IT techniky 32/2025
Beschreibung: 2 ks LCD 1 ks notebook
Interne Kennung: 180/9560/2025
Los: LOT-0033
Titel: Dodávka IT techniky 31/2025
Beschreibung: 1 ks notebook 1 ks LCD
Interne Kennung: 179/9560/2025
Los: LOT-0032
Titel: Dodávka IT techniky 30/2025
Beschreibung: 2 ks notebook 7 ks LCD 1 ks tablet 1 ks dataprojektor
Interne Kennung: 177/9560/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30230000 Computerbezogene Geräte, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen
Los: LOT-0031
Titel: Dodávka IT techniky 29/2025
Beschreibung: 47 ks PC 42 ks LCD 1 ks notebook
Interne Kennung: 175/9560/2025
Los: LOT-0030
Titel: Dodávka IT techniky 28/2025
Beschreibung: 1 ks notebook
Interne Kennung: 173/9560/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Los: LOT-0036
Titel: Rámcová smlouva na dodávky tiskáren v 4.Q 2025
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky jsou dodávky kancelářských tiskáren, jejichž dodávky budou předmětem plnění jednotlivých dodávek zadávaných na základě rámcové smlouvy. Předmět dodávek včetně záručních podmínek a pozáručních oprav je specifikován v příloze č. 1 a příloze č. 2 této smlouvy.
Interne Kennung: 196/9560/2025
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka AV techniky 16/2025
Beschreibung: AV technika Aula UA1
Interne Kennung: 109/9560/2025
Haupteinstufung (cpv): 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0027
Titel: Dodávka IT techniky 24/2025
Beschreibung: 5 ks PC 1 ks tablet 1 ks tiskárna
Interne Kennung: 151/9560/2025
Los: LOT-0026
Titel: Dodávka IT techniky 23/2025
Beschreibung: 2 ks PC 1 ks notebook
Interne Kennung: 150/9560/2025
Los: LOT-0006
Titel: Dodávka IT techniky 22/2025
Beschreibung: 3 ks notebook
Interne Kennung: 145/9560/2025
Los: LOT-0005
Titel: Dodávka IT techniky 21/2025
Beschreibung: 3 Ks notebook 45 ks PC 41 ks LCD
Interne Kennung: 143/9560/2025
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30230000 Computerbezogene Geräte, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen
Los: LOT-0004
Titel: Dodávka IT techniky 20/2025
Beschreibung: 2 ks LCD 12 ks notebook 1 ks PC 1x Motorizovaný stojan pro interaktivní LCD 1x Konferenční video zařízení pro konferenční místnost
Interne Kennung: 139/9560/2025
Los: LOT-0003
Titel: Dodávka IT techniky 19/2025
Beschreibung: 2 ks tiskárna
Interne Kennung: 130/9560/2025