2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer en onderhoud watergangen, gemeente Cranendonck
Beschreibung: De overeenkomst bestaat in hoofdzaak uit: Het maaien van sloten; Het maaien van wadi's; Het afvoeren van maaisel; Het uitvoeren van preventief onderhoud aan sloten; Het toepassen van verkeersmaatregelen. De werkzaamheden worden uitgevoerd binnen de gemeente Cranendonck en vallen geheel onder haar verantwoordelijkheid, er is dan ook geen sprake van een samengevoegde opdracht. De omvang van de opdracht is dusdanig dat het volledige werk voor het reguliere loon- of cultuurtechnisch midden- en klein bedrijf nog steeds goed uitvoerbaar is. Dit omdat diverse bedrijven in de cultuurtechnische sector alle disciplines in huis hebben om de diverse onderdelen van het werk uit te kunnen voeren. De opdracht wordt daarom niet verdeeld in percelen. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal twee jaar en maximaal vier jaar. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 oktober 2025.
Interne Kennung: BIZOB-2023-CRA-LST-00800
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233229 Instandhaltung von Seitenstreifen
5. Los
Los: LOT-0000
712509-2025 - Resultaat
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Beheer en onderhoud watergangen, gemeente Cranendonck
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: BIZOB-2023-CRA-LST-00800
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 45233229 Onderhoud van bermen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000