2. Verfahren
Verfahren
Titel: 11107005 | Raamovereenkomst bodemonderzoek naar aaltjes en schimmels en bouwplanadvies ten behoeve van door de Staat in kortlopende pacht uit te geven landbouwpercelen 2026-2028 (2030)
Beschreibung: De opdracht betreft een raamovereenkomst voor bodemonderzoek naar aaltjes en schimmels, met een daarbij horend bouwplanadvies ten behoeve van uitgifte in kortlopende pacht van landbouwpercelen van de Staat. De landbouwpercelen zijn verspreid over Nederland. De nadruk ligt op de IJsselmeerpolders (Noordoostpolder, Wieringermeer, Oostelijk en Zuidelijk Flevoland) en in mindere mate percelen in overige provincies. De geschatte omvang de raamovereenkomst (voor 2 jaar) uitgedrukt in hoeveelheden bedraagt: Te onderzoeken cultuurgronden - 1450 hectare Bouwplanadviezen - 60 tot 70 stuks De maximale omvang van de raamovereenkomst (2 jaar + 2 jaar verlenging) uitgedrukt in hoeveelheden is vastgesteld op: Te onderzoeken cultuurgronden - 3480 hectare Bouwplanadviezen - 170 stuks
Interne Kennung: 11107005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351500 Bodenuntersuchungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Raamovereenkomst bodemonderzoek naar aaltjes en schimmels en bouwplanadvies ten behoeve van door de Staat in kortlopende pacht uit te geven landbouwpercelen 2026-2028 (2030)
Beschreibung: Zie hoofdopdracht. zie hoofdopdracht.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van 24 maanden met een optie tot verlenging van 24 maanden. De optie tot verlenging betreft een eenzijdig in te roepen optie van het Rijksvastgoedbedrijf. De genoemde data en/of looptijd zoals vermeld in de (concept)contractdocumenten zijn leidend.