2. Verfahren
Verfahren
Titel: Connectiviteit FIFA WK 2026
Beschreibung: Van 11 juni 2026 tot 19 juli 2026 vindt het eindtoernooi van de FIFA WK Voetbal 2026 plaats in Canada, Mexico en de USA. Voor dit evenement bundelen VRT, RTBF en NOS hun krachten om de connectiviteit van broadcast video, audio en data te organiseren tussen hun thuiskantoren en het International Broadcast Centre in Dallas, USA meer bepaald het Kay Bailey Hutchison Convention Center. Deze procedure beschrijft de basisbehoeften aan diensten voor deze connectiviteit. De inschrijver is verantwoordelijk voor het toevoegen van alles wat nodig is om een betrouwbare en rotsvaste oplossing voor deze operatie te krijgen. FIFA beperkt de leveranciers die lijnen in de IBC-faciliteit kunnen brengen. De geselecteerde partner is Telstra/Vidi. RTBF| NOS| VRT heeft 2 onafhankelijke 10Gbps lijnen bestellen tussen de IBC en een POP-locatie naar keuze.(DALLAS 01 & DALLAS 09 - zie bijlage communicatie FIFA/Telstra/Vidi) De aannemer is verantwoordelijk voor het opvangen van de signalen in deze POP's en deze naar de thuiskantoren van RTBF/VRT in Brussel, België en NOS in Hilversum, Nederland te brengen. Alle 3 broadcaster moeten bereikt worden via een onafhankelijk en redundante pad (creatie Blue & Red Circuit) vanuit Dalles via beide POP's naar de broadcasters. De technische apparatuur van de aannemer kan worden geplaatst in het IBC-kantoor van NOS/RTBF/VRT dat met een 12-core dark fiber wordt verbonden met de Third Party Telco-ruimte. De signalen zullen in Dallas aangeleverd worden in 1080p/60 en moeten door de aanbieder geconverteerd worden naar de respectievelijke huisstandaard van NOS (1080p/50) en VRT en RTBF (1080i/50), muv eventuele specifieke signalen. (zie HDR Beauty schema)
Interne Kennung: 2025/OO/874
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64214100 Vermietung von Satellitenverbindungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1