2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwer na potrzeby projektu "Zintegrowany Program Rozwoju Dydaktyki – ZIP 2.0”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup serwera na potrzeby projektu "Zintegrowany Program Rozwoju Dydaktyki – ZIP 2.0”. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub „SWZ” – „Specyfikacja Techniczna” oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 523930-2025
Interne Kennung: POUZ-361/200/2025/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: POUZ-361/200/2025/DZP/1