2. Verfahren
Verfahren
Titel: LF/UPOL – dodávka kapalného CO2 (2026 – 2027)
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 45 000 kg kapalného oxidu uhličitého o čistotě minimálně 3.0 a současně nájem zásobníku kapalného oxidu uhličitého včetně plnícího potrubí, armatur a telemetrie dle podrobné technické specifikace předmětu plnění uvedené níže, pro potřeby objektu Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, a to na období 24 měsíců od 01. 02. 2026, nedohodnou-li se osoby oprávněné ve věcech technických za smluvní strany písemně jinak s ohledem na uvedení technického zařízení do provozu (v případě, že příslušné smlouvy nabydou účinnosti po 01. 02. 2026, bude provoz a nájem zahájen ode dne nabytí účinnosti příslušných smluv). Předmět plnění zahrnuje také řádné proškolení uživatelů.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24112100 Kohlendioxid
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LF/UPOL – dodávka kapalného CO2 (2026 – 2027)