See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: przeprowadzenie kursów zawodowych
Beschreibung: przeprowadzenie kursów zawodowych - cz. II
Vorherige Bekanntmachung: 346477-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: technolog robót wykończeniowych w budownictwie (woj. małopolskie)
Beschreibung: technolog robót wykończeniowych w budownictwie (woj. małopolskie) – 19 szkoleń
Los: LOT-0006
Titel: technolog robót wykończeniowych w budownictwie (woj. świętokrzyskie)
Beschreibung: technolog robót wykończeniowych w budownictwie (woj. świętokrzyskie) – 10 szkoleń
Los: LOT-0007
Titel: ogrodnik
Beschreibung: ogrodnik – 3 szkolenia
Los: LOT-0008
Titel: spawacz
Beschreibung: spawacz – 8 szkoleń
Los: LOT-0009
Titel: posadzkarz – glazurnik
Beschreibung: posadzkarz – glazurnik – 2 szkolenia
Los: LOT-0010
Titel: brukarz
Beschreibung: brukarz – 7 szkoleń
Los: LOT-0011
Titel: monter izolacji i elewacji
Beschreibung: monter izolacji i elewacji – 1 szkolenie