See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego, specjalistycznego, jednorazowego oraz diagnostycznego wraz z akcesoriami.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu medycznego, specjalistycznego, jednorazowego oraz diagnostycznego wraz z akcesoriami. Przedmiot zamówienia został podzielony na 69 części 2. Wspólny Słownik Zamówień CPV: Główny kod CPV: 33140000-3 materiały medyczne; 3. Zamawiający informuje, że udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Niniejsze postępowanie obejmuje 69 niepodzielnych części, szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do niniejszego SWZ, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 4. Oferty można składać w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Oferta w każdej części winna być pełna (obejmować wszystkie pozycje wymienione w ramach danej części) i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w SWZ i jej załącznikach. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy, stanowiący załącznik nr 2 do SWZ. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 7. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7, pkt 8
Vorherige Bekanntmachung: 708313-2025
Interne Kennung: NLZ. 2025.271.67
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Narzędzia laryngologiczne używane przez Zespół Sal Operacyjnych
Beschreibung: Część 3 Narzędzia laryngologiczne używane przez Zespół Sal Operacyjnych
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 Części zużywalne kompatybilne z posiadanym przez Zamawiającego morcelatorem urologicznym Medical Shaver Systems Hawk oraz z resektoskopem bipolarnym firmy Olympus, będącym na stanie Zamawiającego (Klinika Urologii)
Beschreibung: Część 5 Części zużywalne kompatybilne z posiadanym przez Zamawiającego morcelatorem urologicznym Medical Shaver Systems Hawk oraz z resektoskopem bipolarnym firmy Olympus, będącym na stanie Zamawiającego (Klinika Urologii)
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 Nieinwazyjny system pomiaru temperatury
Beschreibung: Część 7 Nieinwazyjny system pomiaru temperatury
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 Moduł łączący 2 inwazyjne pomiary ciśnienia krwi z monitorem M540 firmy Drager, który to Zamawiający posiada na stanie
Beschreibung: Część 8 Moduł łączący 2 inwazyjne pomiary ciśnienia krwi z monitorem M540 firmy Drager, który to Zamawiający posiada na stanie
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0020
Titel: Część 19 Cystofiberoskopy
Beschreibung: Część 19 Cystofiberoskopy
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0022
Titel: Część 21 Cewniki centralne pediatryczne
Beschreibung: Część 21 Cewniki centralne pediatryczne
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0023
Titel: Część 22 Sztuczny zwieracz cewki moczowej
Beschreibung: Część 22 Sztuczny zwieracz cewki moczowej
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0024
Titel: Część 23 Siatka sześcioramienna
Beschreibung: Część 23 Siatka sześcioramienna
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0029
Titel: Część 28 Balon cewki moczowej
Beschreibung: Część 28 Balon cewki moczowej
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0031
Titel: Część 30 Półautomatyczne igły do biopsji nerek
Beschreibung: Część 30 Półautomatyczne igły do biopsji nerek
Interne Kennung: Część 30
Los: LOT-0032
Titel: Część 31 Materiały zużywalne do cytometru przepływowego FACS Lyric firmy Becton Dickinson, który to Zamawiający posiada na stanie
Beschreibung: Część 31 Materiały zużywalne do cytometru przepływowego FACS Lyric firmy Becton Dickinson, który to Zamawiający posiada na stanie
Interne Kennung: Część 31
Los: LOT-0033
Titel: Część 32 Igła doszpikowa do EZ-IO
Beschreibung: Część 32 Igła doszpikowa do EZ-IO
Interne Kennung: Część 32
Los: LOT-0037
Titel: Część 36 Implanty "custom made" do wykonania zabiegu rewizyjnej reimplantacji panewki endoprotezy stawu biodrowego
Beschreibung: Część 36 Implanty "custom made" do wykonania zabiegu rewizyjnej reimplantacji panewki endoprotezy stawu biodrowego
Interne Kennung: Część 36
Los: LOT-0041
Titel: Część 40 Igła do biopsji szpiku
Beschreibung: Część 40 Igła do biopsji szpiku
Interne Kennung: Część 40
Los: LOT-0042
Titel: Część 41 Pierścień rozprężający, cystotomy, kaniule nóż typu lanca
Beschreibung: Część 41 Pierścień rozprężający, cystotomy, kaniule nóż typu lanca
Interne Kennung: Część 41
Los: LOT-0046
Titel: Część 45 Rurki tracheostomijne
Beschreibung: Część 45 Rurki tracheostomijne
Interne Kennung: Część 45
Los: LOT-0049
Titel: Część 48 Worki stomijne pediatryczne
Beschreibung: Część 48 Worki stomijne pediatryczne
Interne Kennung: Część 48
Los: LOT-0054
Titel: Część 53 Sonda żołądkowa z podwójnym światłem
Beschreibung: Część 53 Sonda żołądkowa z podwójnym światłem
Interne Kennung: Część 53
Los: LOT-0061
Titel: Część 60 Kaniula udowa i zestaw do wprowadzania
Beschreibung: Część 60 Kaniula udowa i zestaw do wprowadzania
Interne Kennung: Część 60
Los: LOT-0062
Titel: Część 61 Części w pełni kompatybilne do dozownika rotametrycznego firmy AwaMed będącego na wyposażeniu Zamawiającego
Beschreibung: Część 61 Części w pełni kompatybilne do dozownika rotametrycznego firmy AwaMed będącego na wyposażeniu Zamawiającego
Interne Kennung: Część 61
Los: LOT-0064
Titel: Część 63 Akcesoria kompatybilne z posiadanymi przez Zamawiającego aparatami do znieczuleń
Beschreibung: Część 63 Akcesoria kompatybilne z posiadanymi przez Zamawiającego aparatami do znieczuleń
Interne Kennung: Część 63
Los: LOT-0070
Titel: Część 69 Kołnierz pod osłonę ołowianą tarczycy
Beschreibung: Część 69 Kołnierz pod osłonę ołowianą tarczycy
Interne Kennung: Część 69