See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af massageordning og ergonomisk rådgivning
Beschreibung: Nærværende udbudsbetingelser gælder for Ordregivers udbud af massageordning og ergonomisk rådgivning for medarbejdere i både departementet for Klima-, Energi- og Forsyningsministeriet, samt departementet for Beskæftigelsesministeriet.
Interne Kennung: 8012-4008
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98333000 Massagedienste
5. Los
Los: LOT-0000