See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Toegangscontrole-en cameratoezichtsystemen
Beschreibung: Op de campus zijn toegangscontrole-en cameratoezichtsystemen ten behoeve van de security installatie van TKH Security B.V. aanwezig. Deze systemen werken op software en deze software dient jaarlijks te worden voorzien van upgrades en correctief en planmatig onderhoud. Deze software wordt momenteel onderhouden door TKH Security B.V. Het draait om het punt van de software. Dit omdat de contractwaarde bijna geheel bestaat uit (jaarlijkse) licentie kosten. De opdracht gaat niet over de afhankelijk van een “fysiek artikel” (zoals bijv. een camera of kaartlezer) maar over een software licentie, zoals om het camerabeeld op een server te kunnen zien en om de kaartlezer te kunnen beheren in de server omgeving. Ieder jaar wordt een jaaropdracht opgesteld inzake de toegangscontrole- en het cameratoezichtsysteem die behoren tot de security installatie, voor de directie CREFM. De kosten van de software upgrades en onderhoud zijn in de periode 2021 tot 2024 opgelopen tot een bedrag van €295.301 De kosten van de software upgrades en onderhoud zijn in de periode 2021 tot 2024 opgelopen tot een bedrag van €295.301 Ex BTW. TUDelft zal door middel van gunning een overeenkomst afsluiten met TKH Security B.V. voor een periode van meerdere jaren (4+2+2+2) voor het voorwerp van aanbesteding, waarbij de verwachting is dat jaarlijks rond de €95.000 wordt uitgegeven
Interne Kennung: 11721
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32323500 Video-Überwachungssystem
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1