712911-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – Dostawa i dystrybucja energii elektrycznej na potrzeby Bloku Operacyjnego i Centralnej Sterylizatorni
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i dystrybucja energii elektrycznej na potrzeby Bloku Operacyjnego i Centralnej Sterylizatorni
BeschreibungDostawa i dystrybucja energii elektrycznej na potrzeby Bloku Operacyjnego i Centralnej Sterylizatorni
Interne KennungDostawa i dystrybucja energii elektrycznej na potrzeby Bloku Operacyjnego i Centralnej Sterylizatorni
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa energii elektrycznej na potrzeby Bloku Operacyjnego i Centralnej Sterylizatorni
BeschreibungDostawa energii elektrycznej na potrzeby Bloku Operacyjnego i Centralnej Sterylizatorni
LosLOT-0002
TitelDystrybucja energii elektrycznej na potrzeby Bloku Operacyjnego i Centralnej Sterylizatorni
BeschreibungDystrybucja energii elektrycznej na potrzeby Bloku Operacyjnego i Centralnej Sterylizatorni