See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa mocy i energii cieplnej dla celów centralnego ogrzewania i ciepłej wody dla budynków w podziale na 5 zadań.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dostawy ciepła dla budynków przy ul. Barszczańskiej 1 Barszczańskiej 3, Barszczańskiej 5, Klepackiej 4 i Klepackiej 6 w Białymstoku. Zamówienie może być zrealizowane tylko przez jednego wykonawcę, Enea Ciepło Sp. z o.o., który jako jedyny podmiot na terenie, na którym zlokalizowany jest obiekt, posiada wyłączność realizacji dystrybucji energii cieplnej. Zgodnie z powyższym przedmiotowe zamówienie może być świadczone tylko przez w/w wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze.
Interne Kennung: DZ.AL.26.3.63.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Kompleksowa dostawa mocy i energii cieplnej dla celów centralnego ogrzewania i ciepłej wody dla budynków przy ul. Barszczańskiej 1 w Białymstoku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dostawy ciepła dla budynku przy ul. Barszczańskiej 1 w Białymstoku. Zamówienie może być zrealizowane tylko przez jednego wykonawcę, Enea Ciepło Sp. z o.o., który jako jedyny podmiot na terenie, na którym zlokalizowany jest obiekt, posiada wyłączność realizacji dystrybucji energii cieplnej. Zgodnie z powyższym przedmiotowe zamówienie może być świadczone tylko przez w/w wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Kompleksowa dostawa mocy i energii cieplnej dla celów centralnego ogrzewania i ciepłej wody dla budynków przy ul. Barszczańskiej 3 w Białymstoku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dostawy ciepła dla budynków przy ul. Barszczańskiej 3 w Białymstoku. Zamówienie może być zrealizowane tylko przez jednego wykonawcę, Enea Ciepło Sp. z o.o., który jako jedyny podmiot na terenie, na którym zlokalizowany jest obiekt, posiada wyłączność realizacji dystrybucji energii cieplnej. Zgodnie z powyższym przedmiotowe zamówienie może być świadczone tylko przez w/w wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: Kompleksowa dostawa mocy i energii cieplnej dla celów centralnego ogrzewania i ciepłej wody dla budynków przy ul. Barszczańskiej 5 w Białymstoku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dostawy ciepła dla budynku przy ul. Barszczańskiej 5 w Białymstoku. Zamówienie może być zrealizowane tylko przez jednego wykonawcę, Enea Ciepło Sp. z o.o., który jako jedyny podmiot na terenie, na którym zlokalizowany jest obiekt, posiada wyłączność realizacji dystrybucji energii cieplnej. Zgodnie z powyższym przedmiotowe zamówienie może być świadczone tylko przez w/w wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze.
Interne Kennung: Zadanie nr 3:
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4: Kompleksowa dostawa mocy i energii cieplnej dla celów centralnego ogrzewania i ciepłej wody dla budynków przy ul. Klepackiej 4 w Białymstoku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dostawy ciepła dla budynku przy ul. Klepackiej 4 w Białymstoku. Zamówienie może być zrealizowane tylko przez jednego wykonawcę, Enea Ciepło Sp. z o.o., który jako jedyny podmiot na terenie, na którym zlokalizowany jest obiekt, posiada wyłączność realizacji dystrybucji energii cieplnej. Zgodnie z powyższym przedmiotowe zamówienie może być świadczone tylko przez w/w wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5: Kompleksowa dostawa mocy i energii cieplnej dla celów centralnego ogrzewania i ciepłej wody dla budynków przy ul. Klepackiej 6 w Białymstoku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dostawy ciepła dla budynku przy ul. Klepackiej 6 w Białymstoku. Zamówienie może być zrealizowane tylko przez jednego wykonawcę, Enea Ciepło Sp. z o.o., który jako jedyny podmiot na terenie, na którym zlokalizowany jest obiekt, posiada wyłączność realizacji dystrybucji energii cieplnej. Zgodnie z powyższym przedmiotowe zamówienie może być świadczone tylko przez w/w wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze.
Interne Kennung: Zadanie nr 5: