Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ordregiver har jf. tilbudslisten option på køb af service i 4 år efter første års service. Ordregiver forbeholder sig ret til at udnytte optionen efter udløb af første års service. Udnyttelse skal varsles skriftligt med mindst 30 dages varsel. Ordregiver er ikke forpligtet til at benytte den angivne option, men forbeholder sig udelukkende retten hertil.
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Østjylland (DK042)