2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi i świadczenia zdrowotne w zakresie medycyny pracy (zamówienie z podziałem na 4 części)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług i świadczeń zdrowotnych w zakresie medycyny pracy oraz pozostałych usług zdrowotnych obejmujący wykonanie badań diagnostycznych, badań specjalistycznych, konsultacji specjalistycznych, orzecznictwa z zakresu medycyny pracy, udział lekarza w pracach komisji BHP, przegląd stanowisk pracy wraz z oceną ryzyka zawodowego, wystawianie skierowań do RWKL wraz z opinią lekarską, wystawianie skierowań na turnusy leczniczo-profilaktyczne wystawianie orzeczeń o zdolności do kierowania pojazdami, wystawianie orzeczeń lekarskich o zdolności fizycznej i psychicznej do wykonywania zadań pracownika ochrony fizycznej oraz pozostałych usług i świadczeń medycznych na rzecz żołnierzy i pracowników resortu obrony narodowej zatrudnionych oraz nowo przyjmowanych w 34 WOG w Rzeszowie oraz w jednostkach wojskowych i instytucjach pozostających na jej zaopatrzeniu. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 4 (cztery) następujące części: 1) Część nr 1: Usługi i świadczenia zdrowotne w zakresie medycyny pracy oraz pozostałych usług medycznych w miejscowości Rzeszów, 2) Część nr 2: Usługi i świadczenia zdrowotne w zakresie medycyny pracy oraz pozostałych usług medycznych w miejscowości Nisko, 3) Część nr 3: Usługi i świadczenia zdrowotne w zakresie medycyny pracy oraz pozostałych usług medycznych w miejscowości Jarosław, 4) Część nr 4: Usługi i świadczenia zdrowotne w zakresie medycyny pracy oraz pozostałych usług medycznych w miejscowości Przemyśl. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ (dotyczy każdej części zamówienia). 4. Szczegółową specyfikację ilościową stanowi Formularz kalkulacji ceny ofertowej: 1) załącznik nr 1A do SWZ – w zakresie części nr 1; 2) załącznik nr 1B do SWZ – w zakresie części nr 2; 3) załącznik nr 1C do SWZ – w zakresie części nr 3; 4) załącznik nr 1D do SWZ – w zakresie części nr 4. 5. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, stanowi załącznik nr 4 do SWZ – w zakresie części nr 1, 2, 3, 4 - obejmuje również uzupełnienie treści opisu przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ZS/1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal, 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten, 85145000 Dienstleistungen von medizinischen Laboratorien, 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen, 85148000 Medizinische Analysedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Usługi i świadczenia zdrowotne w zakresie medycyny pracy oraz pozostałych usług medycznych w miejscowości Rzeszów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług i świadczeń zdrowotnych w zakresie medycyny pracy oraz pozostałych usług zdrowotnych obejmujący wykonanie badań diagnostycznych, badań specjalistycznych, konsultacji specjalistycznych, orzecznictwa z zakresu medycyny pracy, udział lekarza w pracach komisji BHP, przegląd stanowisk pracy wraz z oceną ryzyka zawodowego, wystawianie skierowań do RWKL wraz z opinią lekarską, wystawianie skierowań na turnusy leczniczo-profilaktyczne wystawianie orzeczeń o zdolności do kierowania pojazdami, wystawianie orzeczeń lekarskich o zdolności fizycznej i psychicznej do wykonywania zadań pracownika ochrony fizycznej oraz pozostałych usług i świadczeń medycznych na rzecz żołnierzy i pracowników resortu obrony narodowej zatrudnionych oraz nowo przyjmowanych w 34 WOG w Rzeszowie oraz w jednostkach wojskowych i instytucjach pozostających na jej zaopatrzeniu. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 4 (cztery) następujące części: 1) Część nr 1: Usługi i świadczenia zdrowotne w zakresie medycyny pracy oraz pozostałych usług medycznych w miejscowości Rzeszów, 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ (dotyczy każdej części zamówienia). 4. Szczegółową specyfikację ilościową stanowi Formularz kalkulacji ceny ofertowej: 1) załącznik nr 1A do SWZ – w zakresie części nr 1; 5. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, stanowi załącznik nr 4 do SWZ - obejmuje również uzupełnienie treści opisu przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ZS/1/2026 - część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest wykonywanie usług i świadczeń zdrowotnych w zakresie medycyny pracy oraz pozostałych usług medycznych określone w ilościach maksymalnych w załączniku nr 1A do SWZ - dotyczącym części nr 1. 2. Prawem opcji objęte jest wykonywanie usług i świadczeń zdrowotnych w zakresie medycyny pracy oraz pozostałych usług medycznych w terminie maksymalnie do dnia 31 marca 2027 r. 3. Zamawiający przed wykorzystaniem wartości, zamówienia podstawowego za wykonanie usług i świadczeń zdrowotnych, złoży Wykonawcy pierwsze pisemne oświadczenie w przedmiocie prawa opcji, na podstawie którego może udzielić zamówienia obejmującego maksymalne ilości usług i świadczeń zdrowotnych, przewidzianych do realizacji w ramach tego prawa. W przypadku udzielenia przez Zamawiającego zamówienia w zakresie mniejszym niż maksymalny, Zamawiający jest uprawniony do złożenia, kolejnych oświadczeń, jednakże łącznie w zakresie nie wyższym niż zakres maksymalny. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia o którym mowa w ust. 8 albo niezłożenie przez Zamawiającego kolejnego oświadczenia w przedmiocie skorzystania z prawa opcji oznacza rezygnację z udzielenia zamówienia w ramach tego prawa w całości lub w części. 5. Bez względu na to, w jakim zakresie zostanie Wykonawcy udzielone zamówienie w ramach prawa opcji, Wykonawcy zawsze przysługiwać będzie wynagrodzenie wyłącznie za zrealizowane usługi i świadczenia zdrowotne. 6. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na prawo opcji i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu niezłożenia przez Zamawiającego zamówień objętych tym prawem lub złożenie zamówień w zakresie mniejszym, niż zakres maksymalny. 7. Z zastrzeżeniem postanowień odnoszących się wprost do przedmiotu umowy realizowanego w ramach prawa opcji, Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą zostać zrealizowana na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 8. W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość pełnego albo wyłącznie częściowego jej wykorzystania, co zostanie sprecyzowane w oświadczeniu o udzieleniu zamówienia składanym w ramach prawa opcji. 9. Każdorazowo warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie woli Zamawiającego wykonania zamówienia w ramach prawa opcji z określeniem zakresu realizacji zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji na adres Wykonawcy 10. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tytułu nie skorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Usługi i świadczenia zdrowotne w zakresie medycyny pracy oraz pozostałych usług medycznych w miejscowości Nisko
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług i świadczeń zdrowotnych w zakresie medycyny pracy oraz pozostałych usług zdrowotnych obejmujący wykonanie badań diagnostycznych, badań specjalistycznych, konsultacji specjalistycznych, orzecznictwa z zakresu medycyny pracy, udział lekarza w pracach komisji BHP, przegląd stanowisk pracy wraz z oceną ryzyka zawodowego, wystawianie skierowań do RWKL wraz z opinią lekarską, wystawianie skierowań na turnusy leczniczo-profilaktyczne wystawianie orzeczeń o zdolności do kierowania pojazdami, wystawianie orzeczeń lekarskich o zdolności fizycznej i psychicznej do wykonywania zadań pracownika ochrony fizycznej oraz pozostałych usług i świadczeń medycznych na rzecz żołnierzy i pracowników resortu obrony narodowej zatrudnionych oraz nowo przyjmowanych w 34 WOG w Rzeszowie oraz w jednostkach wojskowych i instytucjach pozostających na jej zaopatrzeniu. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 4 (cztery) następujące części: 1) Część nr 2: Usługi i świadczenia zdrowotne w zakresie medycyny pracy oraz pozostałych usług medycznych w miejscowości Nisko, 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ (dotyczy każdej części zamówienia). 4. Szczegółową specyfikację ilościową stanowi Formularz kalkulacji ceny ofertowej: 1) załącznik nr 1B do SWZ – w zakresie części nr 2; 5. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, stanowi załącznik nr 4 do SWZ - obejmuje również uzupełnienie treści opisu przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ZS/1/2026 - część nr 2
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest wykonywanie usług i świadczeń zdrowotnych w zakresie medycyny pracy oraz pozostałych usług medycznych określone w ilościach maksymalnych w załącznikach nr 1B do SWZ - dotyczącym części nr 2. 2. Prawem opcji objęte jest wykonywanie usług i świadczeń zdrowotnych w zakresie medycyny pracy oraz pozostałych usług medycznych w terminie maksymalnie do dnia 31 marca 2027 r. 3. Zamawiający przed wykorzystaniem wartości, zamówienia podstawowego za wykonanie usług i świadczeń zdrowotnych, złoży Wykonawcy pierwsze pisemne oświadczenie w przedmiocie prawa opcji, na podstawie którego może udzielić zamówienia obejmującego maksymalne ilości usług i świadczeń zdrowotnych, przewidzianych do realizacji w ramach tego prawa. W przypadku udzielenia przez Zamawiającego zamówienia w zakresie mniejszym niż maksymalny, Zamawiający jest uprawniony do złożenia, kolejnych oświadczeń, jednakże łącznie w zakresie nie wyższym niż zakres maksymalny. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia o którym mowa w ust. 8 albo niezłożenie przez Zamawiającego kolejnego oświadczenia w przedmiocie skorzystania z prawa opcji oznacza rezygnację z udzielenia zamówienia w ramach tego prawa w całości lub w części. 5. Bez względu na to, w jakim zakresie zostanie Wykonawcy udzielone zamówienie w ramach prawa opcji, Wykonawcy zawsze przysługiwać będzie wynagrodzenie wyłącznie za zrealizowane usługi i świadczenia zdrowotne. 6. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na prawo opcji i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu niezłożenia przez Zamawiającego zamówień objętych tym prawem lub złożenie zamówień w zakresie mniejszym, niż zakres maksymalny. 7. Z zastrzeżeniem postanowień odnoszących się wprost do przedmiotu umowy realizowanego w ramach prawa opcji, Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą zostać zrealizowana na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 8. W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość pełnego albo wyłącznie częściowego jej wykorzystania, co zostanie sprecyzowane w oświadczeniu o udzieleniu zamówienia składanym w ramach prawa opcji. 9. Każdorazowo warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie woli Zamawiającego wykonania zamówienia w ramach prawa opcji z określeniem zakresu realizacji zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji na adres Wykonawcy 10. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tytułu nie skorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie.
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: Usługi i świadczenia zdrowotne w zakresie medycyny pracy oraz pozostałych usług medycznych w miejscowości Jarosław
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług i świadczeń zdrowotnych w zakresie medycyny pracy oraz pozostałych usług zdrowotnych obejmujący wykonanie badań diagnostycznych, badań specjalistycznych, konsultacji specjalistycznych, orzecznictwa z zakresu medycyny pracy, udział lekarza w pracach komisji BHP, przegląd stanowisk pracy wraz z oceną ryzyka zawodowego, wystawianie skierowań do RWKL wraz z opinią lekarską, wystawianie skierowań na turnusy leczniczo-profilaktyczne wystawianie orzeczeń o zdolności do kierowania pojazdami, wystawianie orzeczeń lekarskich o zdolności fizycznej i psychicznej do wykonywania zadań pracownika ochrony fizycznej oraz pozostałych usług i świadczeń medycznych na rzecz żołnierzy i pracowników resortu obrony narodowej zatrudnionych oraz nowo przyjmowanych w 34 WOG w Rzeszowie oraz w jednostkach wojskowych i instytucjach pozostających na jej zaopatrzeniu. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 4 (cztery) następujące części: 1) Część nr 3: Usługi i świadczenia zdrowotne w zakresie medycyny pracy oraz pozostałych usług medycznych w miejscowości Jarosław, 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ (dotyczy każdej części zamówienia). 4. Szczegółową specyfikację ilościową stanowi Formularz kalkulacji ceny ofertowej: 1) załącznik nr 1C do SWZ – w zakresie części nr 3; 5. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, stanowi załącznik nr 4 do SWZ - obejmuje również uzupełnienie treści opisu przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ZS/1/2026 - część nr 3
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest wykonywanie usług i świadczeń zdrowotnych w zakresie medycyny pracy oraz pozostałych usług medycznych określone w ilościach maksymalnych w załącznikach nr 1C do SWZ - dotyczącym części nr 3. 2. Prawem opcji objęte jest wykonywanie usług i świadczeń zdrowotnych w zakresie medycyny pracy oraz pozostałych usług medycznych w terminie maksymalnie do dnia 31 marca 2027 r. 3. Zamawiający przed wykorzystaniem wartości, zamówienia podstawowego za wykonanie usług i świadczeń zdrowotnych, złoży Wykonawcy pierwsze pisemne oświadczenie w przedmiocie prawa opcji, na podstawie którego może udzielić zamówienia obejmującego maksymalne ilości usług i świadczeń zdrowotnych, przewidzianych do realizacji w ramach tego prawa. W przypadku udzielenia przez Zamawiającego zamówienia w zakresie mniejszym niż maksymalny, Zamawiający jest uprawniony do złożenia, kolejnych oświadczeń, jednakże łącznie w zakresie nie wyższym niż zakres maksymalny. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia o którym mowa w ust. 8 albo niezłożenie przez Zamawiającego kolejnego oświadczenia w przedmiocie skorzystania z prawa opcji oznacza rezygnację z udzielenia zamówienia w ramach tego prawa w całości lub w części. 5. Bez względu na to, w jakim zakresie zostanie Wykonawcy udzielone zamówienie w ramach prawa opcji, Wykonawcy zawsze przysługiwać będzie wynagrodzenie wyłącznie za zrealizowane usługi i świadczenia zdrowotne. 6. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na prawo opcji i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu niezłożenia przez Zamawiającego zamówień objętych tym prawem lub złożenie zamówień w zakresie mniejszym, niż zakres maksymalny. 7. Z zastrzeżeniem postanowień odnoszących się wprost do przedmiotu umowy realizowanego w ramach prawa opcji, Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą zostać zrealizowana na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 8. W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość pełnego albo wyłącznie częściowego jej wykorzystania, co zostanie sprecyzowane w oświadczeniu o udzieleniu zamówienia składanym w ramach prawa opcji. 9. Każdorazowo warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie woli Zamawiającego wykonania zamówienia w ramach prawa opcji z określeniem zakresu realizacji zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji na adres Wykonawcy 10. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tytułu nie skorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie.
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: Usługi i świadczenia zdrowotne w zakresie medycyny pracy oraz pozostałych usług medycznych w miejscowości Przemyśl
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług i świadczeń zdrowotnych w zakresie medycyny pracy oraz pozostałych usług zdrowotnych obejmujący wykonanie badań diagnostycznych, badań specjalistycznych, konsultacji specjalistycznych, orzecznictwa z zakresu medycyny pracy, udział lekarza w pracach komisji BHP, przegląd stanowisk pracy wraz z oceną ryzyka zawodowego, wystawianie skierowań do RWKL wraz z opinią lekarską, wystawianie skierowań na turnusy leczniczo-profilaktyczne wystawianie orzeczeń o zdolności do kierowania pojazdami, wystawianie orzeczeń lekarskich o zdolności fizycznej i psychicznej do wykonywania zadań pracownika ochrony fizycznej oraz pozostałych usług i świadczeń medycznych na rzecz żołnierzy i pracowników resortu obrony narodowej zatrudnionych oraz nowo przyjmowanych w 34 WOG w Rzeszowie oraz w jednostkach wojskowych i instytucjach pozostających na jej zaopatrzeniu. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 4 (cztery) następujące części: 1) Część nr 4: Usługi i świadczenia zdrowotne w zakresie medycyny pracy oraz pozostałych usług medycznych w miejscowości Jarosław, 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ (dotyczy każdej części zamówienia). 4. Szczegółową specyfikację ilościową stanowi Formularz kalkulacji ceny ofertowej: 1) załącznik nr 1D do SWZ – w zakresie części nr 4; 5. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, stanowi załącznik nr 4 do SWZ - obejmuje również uzupełnienie treści opisu przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ZS/1/2026 - część nr 4
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest wykonywanie usług i świadczeń zdrowotnych w zakresie medycyny pracy oraz pozostałych usług medycznych określone w ilościach maksymalnych w załącznikach nr 1D do SWZ - dotyczącym części nr 4. 2. Prawem opcji objęte jest wykonywanie usług i świadczeń zdrowotnych w zakresie medycyny pracy oraz pozostałych usług medycznych w terminie maksymalnie do dnia 31 marca 2027 r. 3. Zamawiający przed wykorzystaniem wartości, zamówienia podstawowego za wykonanie usług i świadczeń zdrowotnych, złoży Wykonawcy pierwsze pisemne oświadczenie w przedmiocie prawa opcji, na podstawie którego może udzielić zamówienia obejmującego maksymalne ilości usług i świadczeń zdrowotnych, przewidzianych do realizacji w ramach tego prawa. W przypadku udzielenia przez Zamawiającego zamówienia w zakresie mniejszym niż maksymalny, Zamawiający jest uprawniony do złożenia, kolejnych oświadczeń, jednakże łącznie w zakresie nie wyższym niż zakres maksymalny. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia o którym mowa w ust. 8 albo niezłożenie przez Zamawiającego kolejnego oświadczenia w przedmiocie skorzystania z prawa opcji oznacza rezygnację z udzielenia zamówienia w ramach tego prawa w całości lub w części. 5. Bez względu na to, w jakim zakresie zostanie Wykonawcy udzielone zamówienie w ramach prawa opcji, Wykonawcy zawsze przysługiwać będzie wynagrodzenie wyłącznie za zrealizowane usługi i świadczenia zdrowotne. 6. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na prawo opcji i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu niezłożenia przez Zamawiającego zamówień objętych tym prawem lub złożenie zamówień w zakresie mniejszym, niż zakres maksymalny. 7. Z zastrzeżeniem postanowień odnoszących się wprost do przedmiotu umowy realizowanego w ramach prawa opcji, Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą zostać zrealizowana na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 8. W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość pełnego albo wyłącznie częściowego jej wykorzystania, co zostanie sprecyzowane w oświadczeniu o udzieleniu zamówienia składanym w ramach prawa opcji. 9. Każdorazowo warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie woli Zamawiającego wykonania zamówienia w ramach prawa opcji z określeniem zakresu realizacji zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji na adres Wykonawcy 10. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tytułu nie skorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie.