See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy komponentów chemicznych (wody amoniakalnej i wodnego roztworu mocznika) do PGE EC S.A. i ZEW KOGENERACJA S.A. w latach 2025-2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest dostawa komponentów chemicznych (wody amoniakalnej i wodnego roztworu mocznika) dla potrzeb PGE Energia Ciepła S.A. oraz ZEW KOGENERACJA S.A., w szacowanych ilościach wskazanych w SWZ, o parametrach jakościowych i wg specyfikacji określonej w Załączniku nr 1.1.÷1.11. do SWZ 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 11 (jedenaście) niezależnych Części
Vorherige Bekanntmachung: 579577-2025
Interne Kennung: POST/PGE/PGE/DZ/00199/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest na podstawie Ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) w trybie przetargu nieograniczonego – art. 132 w zw. z art. 378 Ustawy PZP. 2. Przetarg nieograniczony jest trybem udzielania Zamówienia, w którym w odpowiedzi na publiczne Ogłoszenie o Zamówieniu Oferty mogą składać wszyscy zainteresowani Wykonawcy. 3. Zainteresowani Wykonawcy składają Oferty zgodnie z wymaganiami Specyfikacji Warunków Zamówienia. (SWZ). 4. Adres strony internetowej prowadzonego Postępowania: https://swpp2.gkpge.pl (pod tym adresem będą udostępniane SWZ, zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne Dokumenty Zamówienia bezpośrednio związane z Postępowaniem).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24413000 Ammoniak
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr I Dostawy wody amoniakalnej (24%) do PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Szczecinie - Elektrociepłownia Pomorzany (EC Pomorzany) - transport kolejowy.
Beschreibung: Część I - PGE Energia Ciepła S.A. – Oddział w Szczecinie – Elektrociepłownia Pomorzany (EC Pomorzany) – Część I – woda amoniakalna (24%) w ilości maksymalnej 5 775 Mg, tj. 3 850 Mg (Zakres podstawowy) i 1 925 Mg (Opcja), w ilości minimalnej 2 695 Mg Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.1 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część nr I POST/PGE/PGE/DZ/00199/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji w celu i zakresie opisanym poniżej: Zwiększenie dostaw wody amoniakalnej (24%) do EC Pomorzany, jednak nie więcej niż o 50% Zakresu podstawowego (tj. nie więcej niż dodatkowe 1 925 Mg, przy czym łączna ilość dostarczonej wody amoniakalnej nie przekroczy 5 775 Mg) o parametrach jakościowych i wg specyfikacji określonej w OPZ Szczegóły dotyczące opcji zostały opisane w § 1 ust. 3 Projektowanych postanowień Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr II Dostawa wody amoniakalnej (24%) do PGE Energia Ciepła S.A. Oddział nr 1 w Krakowie - Elektrociepłownia Kraków (EC Kraków) - transport samochodowy
Beschreibung: Część II - PGE Energia Ciepła S.A. – Oddział nr 1 w Krakowie – (EC Kraków) – Część II – woda amoniakalna (24%) w ilości maksymalnej 5 550 Mg, tj. 3 700 Mg (Zakres podstawowy) i 1 850 Mg (Opcja), w ilości minimalnej 2 590 Mg Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.2 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część nr II POST/PGE/PGE/DZ/00199/2025
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zwiększenie dostaw wody amoniakalnej (24%) do EC Kraków, jednak nie więcej niż o 50% Zakresu podstawowego (tj. nie więcej niż dodatkowe 1 850 Mg, przy czym łączna ilość dostarczonej wody amoniakalnej nie przekroczy 5 550 Mg) o parametrach jakościowych i wg specyfikacji określonej w OPZ. Szczegóły dotyczące opcji zostały opisane w § 1 ust. 3 Projektowanych postanowień Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Część nr III Dostawy wody amoniakalnej (24%) do PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Bydgoszczy - Elektrociepłownia Bydgoszcz (EC Bydgoszcz) - transport samochodowy.
Beschreibung: Część III - PGE Energia Ciepła S.A. – Oddział w Bydgoszczy – (EC Bydgoszcz) – Część III – woda amoniakalna (24%) w ilości maksymalnej 4 575 Mg, tj. 3 050 Mg (Zakres podstawowy) i 1 525 Mg (Opcja), w ilości minimalnej 2 135 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.3 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część nr III POST/PGE/PGE/DZ/00199/2025
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zwiększenie dostaw wody amoniakalnej (24%) do EC Bydgoszcz, jednak nie więcej niż o 50% Zakresu podstawowego (tj. nie więcej niż dodatkowe 1 525 Mg, przy czym łączna ilość dostarczonej wody amoniakalnej nie przekroczy 4 575 Mg) o parametrach jakościowych i wg specyfikacji określonej w OPZ. Szczegóły dotyczące opcji zostały opisane w § 1 ust. 3 Projektowanych postanowień Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Część nr IV Dostawy wody amoniakalnej (24%) do Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. - Elektrociepłownia Wrocław (EC Wrocław) - transport samochodowy
Beschreibung: Część IV - Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. – Elektrociepłownia Wrocław – (EC Wrocław) – Część IV – woda amoniakalna (24%) w ilości maksymalnej 5 100 Mg, tj. 3 400 Mg (Zakres podstawowy) i 1 700 Mg (Opcja), w ilości minimalnej 2 380 Mgg Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.4 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część nr IV POST/PGE/PGE/DZ/00199/2025
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zwiększenie dostaw wody amoniakalnej (24%) do EC Wrocław, jednak nie więcej niż o 50% Zakresu podstawowego (tj. nie więcej niż dodatkowe 1 700 Mg, przy czym łączna ilość dostarczonej wody amoniakalnej nie przekroczy 5 100 Mg) o parametrach jakościowych i wg specyfikacji określonej w OPZ Szczegóły dotyczące opcji zostały opisane w § 1 ust. 3 Projektowanych postanowień Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Część nr V Dostawy wody amoniakalnej (24%) do Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. - Elektrociepłownia Czechnica (EC Czechnica) - transport samochodowy.
Beschreibung: Część V - Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. – Elektrociepłownia Czechnica – (EC Czechnica) – Część V – woda amoniakalna (24%) w ilości maksymalnej 825 Mg, tj. 550 Mg (Zakres podstawowy) i 275 Mg (Opcja), w ilości minimalnej 385 Mg Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.5 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część nr V POST/PGE/PGE/DZ/00199/2025
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zwiększenie dostaw wody amoniakalnej (24%) do EC Czechnica, jednak nie więcej niż o 50% Zakresu podstawowego (tj. nie więcej niż dodatkowe 275 Mg, przy czym łączna ilość dostarczonej wody amoniakalnej nie przekroczy 825 Mg) o parametrach jakościowych i wg specyfikacji określonej w OPZ. Szczegóły dotyczące opcji zostały opisane w § 1 ust. 3 Projektowanych postanowień Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Część nr VI Dostawa wodnego roztworu mocznika (40%) do ZEW KOGENERACJA S.A. – Zakład Elektrociepłownia Wrocław (EC Wrocław) – transport samochodowy
Beschreibung: Część VI - Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. – Elektrociepłownia Wrocław – (EC Wrocław) – Część VI – wodny roztwór mocznika (40%) w ilości maksymalnej 2 700 Mg, tj. 1 800 Mg (Zakres podstawowy) i 900 Mg (Opcja), w ilości minimalnej 1 260 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.6 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część nr VI POST/PGE/PGE/DZ/00199/2025
Haupteinstufung (cpv): 24957000 Chemische Additive
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zwiększenie dostaw wodnego roztworu mocznika (40%) do EC Wrocław, jednak nie więcej niż o 50% Zakresu podstawowego (tj. nie więcej niż dodatkowe 900 Mg, przy czym łączna ilość dostarczonego wodnego roztworu mocznika nie przekroczy 2 700 Mg) o parametrach jakościowych i wg specyfikacji określonej w OPZ. Szczegóły dotyczące opcji zostały opisane w § 1 ust. 3 Projektowanych postanowień Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Część nr VII Dostawa wodnego roztworu mocznika (40%) do PGE Energia Ciepła S.A. – Oddział nr 1 w Krakowie (EC Kraków) – transport samochodowy
Beschreibung: Część VII - PGE Energia Ciepła S.A. – Oddział nr 1 w Krakowie – (EC Kraków) – Część VII – wodny roztwór mocznika (40%) w ilości maksymalnej 5 775 Mg, tj. 3 850 Mg (Zakres podstawowy) i 1 925 Mg (Opcja), w ilości minimalnej 2 695 Mg Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.7 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część nr VII POST/PGE/PGE/DZ/00199/2025
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zwiększenie dostaw wodnego roztworu mocznika (40%) do EC Kraków, jednak nie więcej niż o 50% Zakresu podstawowego (tj. nie więcej niż dodatkowe 1 925 Mg, przy czym łączna ilość dostarczonego wodnego roztworu mocznika nie przekroczy 5 775 Mg) o parametrach jakościowych i wg specyfikacji określonej w OPZ. Szczegóły dotyczące opcji zostały opisane w § 1 ust. 3 Projektowanych postanowień Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Część nr VIII Dostawa wodnego roztworu mocznika (40%) do Energia Ciepła S.A. Oddział Wybrzeże Elektrociepłownia Gdańsk (EC Gdańsk) – transport samochodowy
Beschreibung: Część VIII - PGE Energia Ciepła S.A. – Oddział Wybrzeże – Elektrociepłownia w Gdańsku – (EC Gdańsk) – Część VIII – wodny roztwór mocznika (40%) w ilości maksymalnej 14 625 Mg, tj. 9 750 Mg (Zakres podstawowy) i 4 875 Mg (Opcja), w ilości minimalnej 6 825 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.8 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część nr VIII POST/PGE/PGE/DZ/00199/2025
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zwiększenie dostaw wodnego roztworu mocznika (40%) do EC Gdańsk, jednak nie więcej niż o 50% Zakresu podstawowego (tj. nie więcej niż dodatkowe 4 875 Mg, przy czym łączna ilość dostarczonego wodnego roztworu mocznika nie przekroczy 14 625 Mg) o parametrach jakościowych i wg specyfikacji określonej w OPZ. Szczegóły dotyczące opcji zostały opisane w § 1 ust. 3 Projektowanych postanowień Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Część nr IX Dostawa wodnego roztworu mocznika (40%) do Energia Ciepła S.A. Oddział Wybrzeże Elektrociepłownia Gdynia (EC Gdynia) – transport samochodowy
Beschreibung: Część IX - PGE Energia Ciepła S.A. – Oddział Wybrzeże – Elektrociepłownia w Gdyni – (EC Gdynia) – Część IX – wodny roztwór mocznika (40%) w ilości maksymalnej 2 625 Mg, tj. 1 750 Mg (Zakres podstawowy) i 875 Mg (Opcja), w ilości minimalnej 1 225 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.9 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część nr IX POST/PGE/PGE/DZ/00199/2025
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zwiększenie dostaw wodnego roztworu mocznika (40%) do EC Gdynia, jednak nie więcej niż o 50% Zakresu podstawowego (tj. nie więcej niż dodatkowe 875 Mg, przy czym łączna ilość dostarczonego wodnego roztworu mocznika nie przekroczy 2 625 Mg) o parametrach jakościowych i wg specyfikacji określonej w OPZ. Szczegóły dotyczące opcji zostały opisane w § 1 ust. 3 Projektowanych postanowień Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Los: LOT-0010
Titel: Część nr X Dostawa wodnego roztworu mocznika (32,5% - AdBlue) do PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie (EC Rzeszów) – transport samochodowy
Beschreibung: Część X - PGE Energia Ciepła S.A. – Oddział w Rzeszowie – Elektrociepłownia Rzeszów – (EC Rzeszów) – Część X – wodny roztwór mocznika (32,5% - AbBlue) w ilości maksymalnej 3 150 Mg, tj. 2 100 Mg (Zakres podstawowy) i 1 050 Mg (Opcja), w ilości minimalnej 1 470 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.10 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część nr X POST/PGE/PGE/DZ/00199/2025
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zwiększenie dostaw wodnego roztworu mocznika (32,5% - AdBlue) do EC Rzeszów, jednak nie więcej niż o 50% Zakresu podstawowego (tj. nie więcej niż dodatkowe 1 050 Mg, przy czym łączna ilość dostarczonego wodnego roztworu mocznika nie przekroczy 3 150 Mg) o parametrach jakościowych i wg specyfikacji określonej w OPZ. Szczegóły dotyczące opcji zostały opisane w § 1 ust. 3 Projektowanych postanowień Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: Część nr XI Dostawa wodnego roztworu mocznika (32,5% – AdBlue) do PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Bydgoszczy (EC Bydgoszcz) – transport samochodowy
Beschreibung: Część XI - PGE Energia Ciepła S.A. – Oddział w Bydgoszczy – Elektrociepłownia Bydgoszcz – (EC Bydgoszcz) – Część XI – wodny roztwór mocznika (32,5% - AbBlue) w ilości maksymalnej 2 400 Mg, tj. 1 600 Mg (Zakres podstawowy) i 800 Mg (Opcja), w ilości minimalnej 1 120 Mg Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.11 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część nr XI POST/PGE/PGE/DZ/00199/2025
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zwiększenie dostaw wodnego roztworu mocznika (32,5% - AdBlue) do EC Bydgoszcz, jednak nie więcej niż o 50% Zakresu podstawowego (tj. nie więcej niż dodatkowe 800 Mg, przy czym łączna ilość dostarczonego wodnego roztworu mocznika nie przekroczy 2 400 Mg) o parametrach jakościowych i wg specyfikacji określonej w OPZ. Szczegóły dotyczące opcji zostały opisane w § 1 ust. 3 Projektowanych postanowień Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.