713024-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Brzeziny
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Brzeziny
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe oraz innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych na terenie Gminy Brzeziny. 2. W ramach zamówienia wykonawca zobowiązany jest odebrać i zagospodarować każdą ilość odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, znajdujących się na terenie Gminy Brzeziny. Wymaga się również odbierania odpadów, które zostały umieszczone obok pojemników w workach, gdy się nie zmieściły oraz opróżniania dodatkowych pojemników prywatnych. 3. Miejsce realizacji zamówienia: cały teren administracyjny Gminy Brzeziny, obejmujący następujące miejscowości: Adamów, Bielanki, Bogdanka, Bronowice, Buczek, Dąbrówka Duża, Dąbrówka Mała, Eufeminów, Gaj, Gałkówek Kolonia, Grzmiąca, Helenów, Helenówka, Henryków, Ignaców, Jabłonów, Janinów, Jaroszki, Jordanów, Kędziorki, Małczew, Marianów Kołacki, Michałów, Paprotnia, Pieńki Henrykowskie, Poćwiardówka, Polik, Przanówka, Przecław, Rochna, Rozworzyn, Sadowa, Stare Koluszki, Strzemboszewice, Syberia, Szymaniszki, Ściborów, Tadzin, Teodorów, Tworzyjanki, Witkowice, Zalesie, Żabieniec; 4. Niniejszym przetargiem nie są objęte nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne. 5. Zakres zamówienia obejmuje także wyposażenie właścicieli nieruchomości w całym okresie realizacji zamówienia w pojemniki i worki do zbierania odpadów (pojemniki będą stanowiły własność Wykonawcy) w ilościach niezbędnych do odbioru odpadów komunalnych wytworzonych na terenie Gminy Brzeziny. 6. Wykonawca będzie również zobowiązany do utworzenia i zorganizowania mobilnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. 7. Przedmiot zamówienia obejmuje także przeprowadzenie edukacji ekologicznej wśród mieszkańców Gminy. 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 3, 3A i 3B do SWZ. 9.Zamawiający przewiduje możliwość ograniczenia zakresu zamówienia i wskazuje, że minimalna wielkość świadczenia stron, która zostanie zlecona Wykonawcy na podstawie zawartej umowy, będzie wynosiła nie mniej niż 60% szacowanej ilości odpadów prognozowanej do odbioru i zagospodarowania, gdzie planowana ilość tych odpadów w całym okresie obowiązywania umowy wynosi szacunkowo 2 104,10 Mg.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe oraz innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych na terenie Gminy Brzeziny. 2. W ramach zamówienia wykonawca zobowiązany jest odebrać i zagospodarować każdą ilość odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, znajdujących się na terenie Gminy Brzeziny. Wymaga się również odbierania odpadów, które zostały umieszczone obok pojemników w workach, gdy się nie zmieściły oraz opróżniania dodatkowych pojemników prywatnych. 3. Miejsce realizacji zamówienia: cały teren administracyjny Gminy Brzeziny, obejmujący następujące miejscowości: Adamów, Bielanki, Bogdanka, Bronowice, Buczek, Dąbrówka Duża, Dąbrówka Mała, Eufeminów, Gaj, Gałkówek Kolonia, Grzmiąca, Helenów, Helenówka, Henryków, Ignaców, Jabłonów, Janinów, Jaroszki, Jordanów, Kędziorki, Małczew, Marianów Kołacki, Michałów, Paprotnia, Pieńki Henrykowskie, Poćwiardówka, Polik, Przanówka, Przecław, Rochna, Rozworzyn, Sadowa, Stare Koluszki, Strzemboszewice, Syberia, Szymaniszki, Ściborów, Tadzin, Teodorów, Tworzyjanki, Witkowice, Zalesie, Żabieniec; 4. Niniejszym przetargiem nie są objęte nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne. 5. Zakres zamówienia obejmuje także wyposażenie właścicieli nieruchomości w całym okresie realizacji zamówienia w pojemniki i worki do zbierania odpadów (pojemniki będą stanowiły własność Wykonawcy) w ilościach niezbędnych do odbioru odpadów komunalnych wytworzonych na terenie Gminy Brzeziny. 6. Wykonawca będzie również zobowiązany do utworzenia i zorganizowania mobilnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. 7. Przedmiot zamówienia obejmuje także przeprowadzenie edukacji ekologicznej wśród mieszkańców Gminy. 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 3, 3A i 3B do SWZ. 9. Zamawiający przewiduje możliwość ograniczenia zakresu zamówienia i wskazuje, że minimalna wielkość świadczenia stron, która zostanie zlecona Wykonawcy na podstawie zawartej umowy, będzie wynosiła nie mniej niż 60% szacowanej ilości odpadów prognozowanej do odbioru i zagospodarowania, gdzie planowana ilość tych odpadów w całym okresie obowiązywania umowy wynosi szacunkowo 2 104,10 Mg.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe